Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elektromos hintaban alusznak...

Elektromos hintaban alusznak a babak?

Figyelt kérdés
A lanyom 3honapos es napkozben csak max 4x20 percet alszik itthon. Persze olyankor nyafogos egesz nap. Ha kint vagyunk kepes 5 orat is aludni, de amikor rossz az ido....
2009. márc. 9. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van és az én gyerekem imádta. Fisher price-os volt nekünk ami előre hátra és jobbra balra is tudott hintáztatni.Egy baja van hamar kinövik és méreg drága.Nagyon szeretett benne aludni. De persze ezt sem szabad túlzásba vinni.
2009. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk van hinta és rezgős pihiszék is, mindkettőt imádja a kislányom és nagyokat szunyál bennük. Tényleg nem olcsó mulatság esetleg ha ismerősödnek van, kérd meg hogy kipróbálhassátok, mert nem minden baba szereti. Érdemes megnézni hogy hány kilóig használhatók ezek a dolgok, mert van ami pl. 9 kilóig jó, azt sepec alatt kinövik. Amúgy rengeteg féle van, a rezgős pihiszékünk pl. 18 kilóig jó, dönthető a háttámlája és játékhíd is van hozzá. Szinte születésétől használjuk, most 4,5 hónapos, most abban etetem. A hintával csak óvatosan amíg ilyen pici, nem túl jó a kis gerincének ha órákig benne van.
2009. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Mert Miskolcon kölcsönözheted is.
2009. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak altatás miatt vennéd, akkor előbb kérj kölcsön, bérelj vagy vmi hasonló, mert a mi kicsink nem alszik el benne. Amikor megvettük még 1szer 2szer elbóbiskolt, de most csak játszik, eszik benne. Ha egyébként is szeretnél akkor csak ajánlani tudom, jó móka, fejleszti az egyensúlyérzéket, lehet benne etetni.
2009. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyvaradon Romaniaban lakom. Itt sajnos nem lehet kolcsonozni es nem is ismerek senkita kinek lenne. Amilyen draga cucc nem is csodalom.

Amugy ketlem hogy aludna benne, mert meg olben sem alszik hosszabbat napkozben. Mar mindnet megprobaltam. Vagy megsem...?

2009. márc. 9. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!