Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most a piacon kapható körtét...

Most a piacon kapható körtét adhatok a 6 hós babámnak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam, de nem ízlett neki.
2009. márc. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
ugy szokták ajánlani hogy idény gyümölcsöt vegyünk v. öszi körte lehet?
2009. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezekben a külföldről behozott mindenféle "kívül szép, belül ízetlen" gyümölcsökben nem bízom, így nem szoktam megvenni magunknak sem, a picinek meg főleg. Ha esetleg találsz a piacon termelőnél téli körtét, vagy őszit, amit hűtőházban tároltak, azt szerintem adhatsz neki.
2009. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen én is az idény gyümiknek a híve vagyok. de az almát már kicsit variálni kéne. meggyet kap még (fagyóból)őszibarackot üvegeset. banánt ritkán mert felek az allergiától.Ezért gondoltam a körtére. Ha Őszi akkor jó? vagy ősszel szedték le éretlenül és a tél alatt megéret? köszi:))
2009. márc. 9. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, amit téli körtének hívnak és valóban félig éretten szedik le. Ez a tél során utóérik. Ez ilyen fajta. Finom, édes, különben. A banántól miért félsz? Én még nem hallottam, hogy valaki allergiás lett volna rá, esetleg a hasát kicsit megfogja.
2009. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én hallottam allergiáról is banánnál.De az is ellene szól h az sem hazai termék és az sem a napon érik meg!

Amúgy a családban elég sok az allergiás ezért is tartok kicsit egyben bízom h még elég sokat szopizik és ez megvédi Őt.

2009. márc. 9. 11:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a bébiételes körtére szavazok. Nekem sajna még nem sikerült olyat venni a mit a gyereknek is oda adok, de volt, hogy még mi sem ettük meg. Majd ha lesz szép érett, akkor nem veszek bébikajásat.
2009. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!