Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka aki 32 hétre...

Van olyan anyuka aki 32 hétre szült? Kiváncsi vagyok, nektek hogy fejlődik a pici, értelmileg, testileg, szóval minden hozzászólást szívesen vennék

Figyelt kérdés
Igazából arra is kiváncsi vagyok, hogy a születési időhöz mérten nézitek a baba fejlődését, vagy ahhoz az időhöz, amikor meg kellett volna születnie
2009. márc. 9. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én 34.hétre+5 napra szültem 2490g 48 cm.fiú. mindkét időt nézik kb. 1 éves korára érik utol magukat a fejlődésben.mi 7 hósak vagyünk a naptár szerint de a biológia szerint még csak 5,5.eddig minden rendben van szépen haladunk járunk fejlődés ellenőrzés vizsgálatokra.(fejlődés neurológiára)most kezdünk forogni, ülni persze még segítséggel. Szépen megért hall mindent, gőgicsél és hangosan nevet mikor meglát minket. Te ilyen korán szültél? vagy csak érdekel?
2009. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Örülök, hogy nálatok is minden rendben!

Igen én 32 hétre szültem. /2040kg és 44cm/ Szóval nem volt kis baba:))

Szerencsére eddig nálunk is rendben van minden. Ő most 3 hónapos. De még csak 1.5 hónaposnak kellene lennie. Ezért vagyok kiváncsi más anyukák tapasztalataira is.

2009. márc. 9. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a 32.hétre szültem meg a kisfiamat, 44cm és 2150gr.

Szerencsére minden rendben van nála, szépen fejlődik.

A képességeket ahhoz az időhöz kell mérni , amikor született volna, én úgy tudom.

Mi most forgolódunk, kis segítséggel szépen ül.

Ha van esetleg konkrét kérdésed írj!


8 hónapos fiúcska anyukája

2009. márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 7 évvel ez előtt a 34. hétre született a lányom 2320 gr-al és 46 cm-el. Úgy fejlődött ahogy a nagy könyvben meg van írva és semmi károsodása nem volt!! Nálunk az igazi születési idejét nézték a fejlődésben, hozzátáplálásban is, de mindig figyelembe véve, hogy koraszülött.

Megkérdezhetem, hogy miért született ilyen korán?

Az enyém, csak nagyon sietett, biztos valami dolga volt.

2009. márc. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En is 32 hetre szultem. 1650g es 42 cm. Most 7 honapos a kislanyom. Az elso par honapban mindig a korrigalt korat (amikor szuletett volna) neztek mindenhol, de a kiscsajszim nagyon sietett osszeszedni magat (pedig nem siettettuk), es most 7400g es 67 cm. Szepen a nagykonyv szerint fejlodik a mozgasa es az ertelme is, talan nincs egy 7 honapos szitjen, node az idore szuletett babak kozott is van akar 1-2 honap elteres. Most mar nagyon ugysen forog, foleg hasrol hatra egy pillanat alatt. Segitseggel ul, gagyaraszik, jokedvu baboca-kaboca nagyon. A hozzataplalasat 6 honaposan kezdtuk el, ill. az eredeti kora szerint 4 honaposan ugyebar. Eleinte, amikor kerdeztek mindig mondtam mindeket korat, de mara mar egy buszke 7 honapos kislany anyukajanak mondom magam.

udv es boldog babazast

2009. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!

Örülök, hogy mindenkinek jól van a babócája.

Az én kisfiam is nagyon szereti a hasát. Most már 5180kg.

Igazából nekem sem volt semmi problémám, ő is csak egyszerűen úgy döntött, hogy elég volt bent a pocimba.

Hogy mi volt az igazi ok, sose tudjuk meg:) de így hogy eddig minden rendben igazából már nem is fontos.

További jó babázást és szép napot nektek!

2009. márc. 9. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!