Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért üvölt 3 hós babám két...

Miért üvölt 3 hós babám két napja, ha altatni próbálom?

Figyelt kérdés
Eddig ringatva ugyan,de ha álmos volt elaludt!Mitől lehet?Van valami front,vagy mostmár ezt fogja művelni,szinte magán kívűl sír,olyan fáradt,de nem akar elaludni!
2009. márc. 8. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

detto :((((((((((((((((((((((

3 hós, és torka szakadtából üvölt. szégyellem magam, de már muszály kicsit rászólni :(

egyszerűen majd megfullad... nem tudom mit csináljak. most az előbb is 1 órát küzdöttem, mire sikerült elaltatni.

2009. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan így vagyok én is!Tiszta nyűg tegnap du-án óta.Alig lehet elaltatni.Szerintem front van.
2009. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem két napig csinálta ezt a frontok miatt.
2009. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudni... Az enyém is csinálta,aztán - mire már az egész család idegösszeomlott, és mindenféle módszert kipróbáltunk - magától abbahagyta. De akkor már 7 hónapos volt :( Nem tudok mást mondani, csak hogy: KITARTÁST! És a helyzeten valamennyit javít a Babazene, de azért csodára az sem képes, sajnos.
2009. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is front van az éjjel biztos fel voltam kelve a babámhoz vagy 25-ször.
2009. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!