Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem kapok mostanában...

Miért nem kapok mostanában puszit?

Figyelt kérdés
hónapos a fiam,az apja is kap puszit,a nagyszülők is,még a bögrén lévő kacsa is.Csak én nem.Ez a büntetés,mert rászólok?
2011. máj. 2. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

:-)

Ismerős! Én se kapok soha. Mindenkinek röpül a puszi csak nekem nem:-) Szerintem azért nem kapunk, mert mindig ott vagyunk, szerintem idővel ez változni fog.

2011. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20 hónapos a fiam, mindenkinek ad aki kér, de ha én kérek vigyorogva rázza a fejét! Huncutkodik, de tudom hogy szeret! :)
2011. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hány hónapos? pont az maradt le :(


enyém egyáltalán nem ad puszit, olyan undok! pedig tud adni, már sokszor bizonyította de csak azért se kapunk :)

2011. máj. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az enyém pont csak nekem ad. :) ha kér valaki, mondja, hogy nem, és azt is hogy anyucinak! és ad nekem. :))))))

ő 2,5 éves lesz júniusban.

2011. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tényleg,rossz a billentyűzetünk.17 hónapos
2011. máj. 2. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!