Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pelus elég 15 hónapos...

Mennyi pelus elég 15 hónapos gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 15 hónapos,és 2db 54dbos 4es pelust veszek,ez nem mindig elég , pampers-t használunk. kicsit sokallom a pelenka mennyiséget,vagy így normális?forduljak orvoshoz?
2011. máj. 2. 00:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Naponta kb.4-5db fogy,vagyis havi szinten kb.150db.
2011. máj. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

miért kellene orvoshoz fordulni? inkább pelenkát kellene cserélni. nekem lányom van, de amióta 4-es pelenka kell, áttértünk a liberóra, mert a pampers átázik. sokan panaszkodnak is rá, jó pár évvel ezelőtt sokkal jobbak voltak a pampers pelenkák.

4-5 pelenka biztos elfogy egy nap, sőt több is, mert a lányom jól bevált szokása, hogy miután kap tiszta pelust, kakil. ez előfordulhat egy nap többször is.

ő is 15 hós. emellett ha lefektetem délben, vagy több órára elmegyünk valahová mindig tisztába rakom mégha előtte 2 órával előttem tettem tisztába.

szóval szerintem nem sok ez a pelenka mennyiség.

2011. máj. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is napi 5 pelus fogy kb,sőt van mikor több,főleg mostanában,a fogzás miatt megy a hasa kicsit.Szerintem nem kell emiatt orvoshoz menni.
2011. máj. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szintén napi 4-5 pelenka

1 felkelés után

1 déli alvás előtt

1 alvás után

1 estére

a kaki is pont úgy van,hogy ritkán kakil tisztába,mindig ugyanakkor szokott,így megvárom és utána teszem tisztába.

ez akárhogy számolom 120 db vagy még több egy hónapban,így még több,mint a tiétek.

19 hónapos a fiam,eddig liberót vettem,de múlt hónapban áttértem a pampersre,mert a libero nagyon drága lett.

2011. máj. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 pelenka fogy el egy nap.13 hónapos volt a babám, mikor a Pampers elkezdett átázni, addig sosem voltak balesetek.Most 14 hónaposan keresgélünk másik pelust.
2011. máj. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15 hós korában nálunk is napi 4-5 kellett. 26 hónapos most, de még most is 3-4 kell. Én a peluson nem spórolok, ha cserélni kell akkor cserélem.
2011. máj. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nappalra Bog-Gi pell van, éjjel DM-es. Ő is előszeretettel kakik tiszta pelusba:-)
2011. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk átlag 6 pelenka fogyott el egy nap, mikor ilyen idős volt.

Én is hallottam már, hogy van, akinél csak 2-3 pelenka fogy egy nap, és ha nem nagyon pisis visszaadja rá a pelust. Hát...

2011. máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam,h orvoshoz kellene fordulni,mert rengeteget iszik,250ml a cumisüvege és képes egyszerre bevágni az egészet,és ezért pisil rengeteget,szerintetek nem gond ha ien sokat iszik?
2011. máj. 2. 11:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk 3-4 pelus fogy általában, éjszakával együtt (akkor 1 pelus megy el, estétől reggelig)

Egy hét múlva lesz 15 hónapos a fiam, és mi is Pamperst használunk! Ő nem egy nagy ivó, tehát nem is pisil olyan nagyon sokat.

2011. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!