Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdethetjük úgy a babánkat a...

Fürdethetjük úgy a babánkat a kiskádban, hogy teljesen benne fekszik és nem is tartjuk? (eddig ülőkében volt) Nem baj, ha a víz, hab éri a fülét? Hathós baba

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia én csak pár hónapig fürdettem úgy ahogy te a picidet, aztán teljesen belefektettem,semmi baja nem lesz csak arra figyelj h a szájába ne menjen.mondjuk nekünk nem habzik a viz mert gyógyszertári fürdetővel fürdetem ,mert kiütéses lett mástól.
2009. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a babaúszás-oktatónktól tudom, hogy így is lehet. Elötte ne töröld ki a fülét, ha zsíros, az védi a víztől. Utána is csak naggyából a vizet meg a habot a törölközővel. Ha esetleg rossz neki, odateszi a kezecskéjét fürcsi közben, és ebből láthatjátok hogy szereti-e.
2009. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na, akkor hajrá ma este! :)

Köszi.

2009. márc. 8. 11:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia mi is most kezdtük a nagykádban való fürdést 7 hósak vagyunk. én vettem (baba boltban 900 ft-ért)olyan szivacsot amibe belefeküdve nem éri a víz a fülét.Egy baba alak van kiformázva a fejrész kicsit vastagabb,kb. a popsiáig ér a szivacs hossza. így ha hanyadt fekszik nem kell őt tartani. én nagyon hasznosnak tartom.
2009. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nem lesz baja az unokahugomat is igy fürdette a hugom.Nálunk a lányom nem szerette ezt.Az utolsotól kérdezném melyik boltban vetted azt a szivacsot?Szeretnék egyet a születendő fiamnak!Köszi előre is a választ!Üdv 30 hetes km.
2009. márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ülve fürdtetm 9 hós lányom, de mikor konkrétan mosdatom, akkor belefektetem, és semmi baj nincs belőle.

Nyugodtan.

2009. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekünk is van olyan szivacsunk, de én úgy vettem észre, h minden vizet beiszik, ha beletesszük. Nektek?
2009. márc. 8. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!