Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok a kilenc hónapos...

Mit adtok a kilenc hónapos babátoknak NEM baba kajcsit?

Figyelt kérdés
Akárhová megyünk, mindenki csodálkozik, hogy mi még az oltási kiskönyvben leírt ajánlat szerint etetjük a babót... Tényleg ehetne felvágottat? Virslit? Házi sütit?
2009. márc. 8. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szia, a mi picikénk mindig azt akarja enni, amit mi és szoktam is adni neki.Azt hallottam h minél később kezded hozzászoktatni az izekhez annál nehezebben fogja elfogadni.
2009. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kovi ubit, répát, kekszet, kenéyrhéjat is adunk már neki 8,5 hós
2009. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
8 hósan adtam a saját húslevesünkből répát,zöldséget krumplit,husit összeturmixolva,kis husilével,persze nem volt zsíros,és túl fűszeres sem.
2009. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Hallgass magadra. Engem is furán néznek, hogy nem adok a gyereknek gyümölcslevet és joghurtot, danoninot meg egyéb hülyeséget...

Nem is áll szándékomban amíg ő maga nem kéri.

A felvágotton, virslin én is gondolodom már, megkérdezem a dokit jövő héten.

lassan 9 hós kislányos

2009. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
csirke/pulykamellsonka gyümölcsjoghurt,kifli+ a mi kajánkból mindig kér.
2009. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ehet felvágottat jobb minőségű csirke v pulykamellsonka virsli is mehet. Én már adtam a Kislányomnak májat, tökfözeléket,főzelekéket többfélét már rántással is. Tejterméket joghurtot sajtot semmit majd csak 1 éves korától, tojást szintén nem babapiskótát sem viszont a babakekszet imádja. Kenyeret kiflit zsömlét igen de nem vajjal kenem (tej miatt) hanem margarinnal.

Jó étvágyat a Babának!!

2009. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Az én babám is ennyi idős,és én nem adok neki se virslit,se házi sütit,se felvágottat.A mi kajánkból már kap hébe-hóba,ha olyan,ami nem túl sós és fűszeres.Az én babám üveges babaétel eszik és nagyon szereti.Gyümölcsöt adok neki,de az üvegesből is sok olyat adok,ami telj.kiőrl.gabonát is tartalmaz.Babajoghurtot kap,és olyan túródesszertet,ami üveges,és nekik készült.Reggelire szokott zsömit és sajtot enni.Sztem ráér még a felvágott és a fűszeres kaja...

.

2009. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!