Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet teát vagy...

Mikortól lehet teát vagy vizet adni a babának éjszaka kaja helyett?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos lesz a babám és szeretném leszoktatni az éjszakai evésről mert egyszer még felkel. Most már lehet neki teát adni szopi helyet éjszaka. (6kg a baba) Nálatok mi vált be?
2009. márc. 8. 06:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem még korai.Az én kisfiam 9,5 hónapos de ha esetleg felkel éjszaka nem fogadja el a teát,ha mégis utána kell még neki cici.
2009. márc. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nikcsi ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is nagyon pici meg 3.5 honaposan. Az en fiam 4.5 honapos es kel egyszer ejjel enni, pedig o tapszeres baba. Orulj hogy csak egyszer kel, szopis babaknal nem ritka a tobbszori ebredes. Baratnom lanya szinten annyi idos mint a tied, csak tapszeres es o minimum 2x kel ejjel.
2009. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószinű azért kel fel, mert korog a poci:) gondolom nem eszik ciciből 200-akat ötször napközben, hogy reggelig durmoljon:) mi négy hósak elmultunk, hét kilós a baba, ha csak egy kicsit is mocorog én három körül felveszem szopizni, és félálomban ügyin eszik is, pedig ő amilyen kis makacs, nem enne, ha nem kéne neki, elfordítja a fejét, ha nem éhes. Szóval adj neki hamit, had nőjjön még a kis drága:)!
2009. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!