Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes venni "járókeretet"?...

Érdemes venni "járókeretet"? Milyen az? Még nem láttam, csak a barátnőm mesélte, hogy van ilyen.

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert 10 hónapos a lánykám ( 8 hónaposan állt fel , mászik, lépked a bútorok melett) ma a fonott újságtartónál felállt és elkezdte maga előtt tolni, egésznap ezt tologálta. Teteszett neki.:) Ezért gondoltam, hogy vennénk neki, de fogalmam sincs, hogy milyen, és érdemes-e egyáltalán.
2009. márc. 7. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én sem tudom, h mi az, lehet, h a járássegítő másik neve. szerintem ha talált magának már otthon, akkor erre ne adjatok ki pénzt:))

nálunk ezt a cél szolgálja a bébikomp mostanában.

2009. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Járássegítő a hivatalos neve és nem túl olcsó. De akár egy bébitaxi szerűség is meg felelhet a célnak.

2009. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én karácsonyra vettem a 9 hónapos lányomnak a teszveszen 7000-ért(egy másik fajtát ami eredetileg 16000ft lett volna újonnan). Tökéletesen működik az is. Most 11 hónapos és imádja. Lassan már megy egyedül is, de nagyon megérte szerintem. Sokkal egészségesebb is mint a bébikomp, mert itt lényegében önnmaga megy, nem tartja semmi.
2009. márc. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam karácsonyra kapott,most 10,5hós 2hete önálloan megy már nem is mászik,de szerintem nem enek köszönhető.A butorokat jobban szerette tologatni mint a járássegitőt,jó játékok vannak rajta azokat is szereti,de szerintem is felesleges pénzkidobás,ha nem kapunk én biztos nem vettem volna,inkább bébitaxi annak több hasznát lehet venni,és árba kb.ugyanannyi.Későbbiekben is biztos szeretni fogja.
2009. márc. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor ezt még átgondoljuk apával:) Boldog babázást mindenkinek:)
2009. márc. 8. 08:10
 6/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok. épp brinyót kerestem a neten a fiam 1. májusi szülinapjára, mikor ezt találtam neked:

[link]

a 2. az oldalon. (stamp)

tolhatja és bele is ülhet. Kafa kis cucc:))

2009. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocsi, lányod van, akkor a 3. :))
2009. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ:)
2009. márc. 8. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!