Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni? Szerintem...

Mit lehet tenni? Szerintem sokszór a saját mocorgására ébred meg a 7hós kisfiam. Mindig a kiságy egyik sarkában van összekuporodva, de szószerint.

Figyelt kérdés
hálózsákban alszik, de nem nagyon akadályozza a mozgásban.lehetne valamit csinálni?hogy ne mocorogjon annyit,, illetve maradjon a helyén.
2009. márc. 7. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nem nagyon tudsz tenni ellene, én ránézek időnként és próbálom ilyenkor óvatosan a kiságy mértani közepére helyezni.
2009. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4,5hónapos a lányom 2 hete elkezdett forogni pörögni.Éjszaka elakad a kiságyba beverte a fejét felsírt nem nagyon aludtunk. Tegnap előtt kicseréltem a rácsos ágyat az utazó ágyra.Nem tud elakadni beakadni,de mintha nem is pörögne annyit talán mert ahogy mozog ugy ringatozik és már alszik is tovább! Azt hogy ne mocorogjon szerintem nem tudod megakadályozni!/lekötni meg gondolom nem akarod/
2009. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én babám is sokat mocorog, vándorol, de én hagyom, szerintem nem baj ha "bevackol"összekuporodva, "burokérzés". Vagy beszorul?
2009. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sokszór felébred, felsír és ilenkor mindig a sarokban van.arra gondoltam azért ébred fel, mert nem jut onnan tovább.

:S

2009. márc. 7. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!