Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon fog még mászni az én...

Vajon fog még mászni az én lányom?

Figyelt kérdés

8 hónapos elmúlt már kúszik , de sehogy sem akar mászni.Van hogy négykézlábra áll és himbálódzik ,de vissza is huppan a földre inkább húzza maga felé a játékokat vagy begurul és sir ha nem ér el valamit?

Már nem is fog mászni?


2009. márc. 7. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges hogy a mászást kihagyja vannak olyan babák, de még mászhat is. Mindenesetre ebből még nem lehet eldönteni. Szerintem nincs baj akkor sem ha nem mászik. Könnyebb kúszni és nagyon sok baba lusta ahhoz hogy másszon is.
2009. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet, h fog. miért ne mászna??

ha hintázik, akkor hamarosan mászni is fog. van olyan baba, aki hamarabb áll fel mint mászik. nálunk is 2 nap volt a különbség csak.

2009. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is hónapokig "csak" kúszott, aztán 9,5 hósan elkezdett mászni.
2009. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggódj egyáltalán. ha hintázik négykézláb, akkor hamarosan el fog indulni mászva. ne lepődj meg, lehet először hátrafelé. Nekem a Dévényes tornász mondta, ha hintázik, akkor az egyensúlyát keresi, mert még nem tudja, hogy induljon el/jobb kéz bal láb keresztmozgása nem is olyan egyszerű neki/
2009. márc. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A kisfiam most múlt 8 hónapos 2-án. Nem akart mászni, csak kúszott, meg fel-fel ült, de azzal a lendülettel el is dőlt, majd egyik nap arra mentem be, hogy áll !!!! a járókában. Rá egy hétre már stabilan feláll, és tett egy lépést is, és most meg elkezdett mászni, de olyan gyorsan, hogy csuda. Kicsit meg voltam ijedve, mert a nagyobbik ugyan nem kapkodta el, lusta volt, de betartotta a menetet. Ebből is látszik, mennyire mások a gyerekek. A kicsi nem olvasta a tankönyvet :)))


Ne aggódj!


Judy

2009. márc. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azért aggódom mert mindenhol olvasom , hogy nem jó ha kimarad a mászás az én lányom pedig már állni akar , menne is ha engedném , de mászni azt nem.
2009. márc. 8. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!