Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 10,5 hos babanak at kell...

Egy 10,5 hos babanak at kell aludnia az ejszakat?

Figyelt kérdés
A vedonom azt mondta, hogy mar nem kellene felebrednie ejjel (amit megtesz 1x es ezert tapszert adok neki). Probaltam kicsit sirni hagyni, vizzel, teaval itatni, de utana ugyanugy sir, mig meg nem kapja a tapszert. Azzal meg fel 7-7-ig alszik! A vedono azt tanacsolta, hogy higitsam egyre tobb vizzel a tapszert, mig csak meleg viz nem lesz, azert majd nem kel fol! Mit csinaljak???
2009. márc. 7. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
semmit. ha igy békében alszik akkor csináld úgy ahogy eddig. nagyon változó kinek mikor aludják át az éjszakát. ismerőseim körében nem ritka az egy másfél év. nyugi meglesz az átalvás nálatok is!:-)
2009. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem ismerek olyan 1 évest aki ne ébredne fel vagy legalábbis ritka!

Ki fogja nőni.

A miénk 5 hetes kora óta átalussza az éjjeleket (most 8 hós) de ez kivétel tudom. A húhom gyermekei még 3 évesen is kérnek hajnalban kakaót, teát..

Szóval szerintem gyereke válogatja és nem lehet kisakkozni.

Már mindennel rpóbálkoztak a barátnői, húgom is de hiába.

2009. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám 5 hónapos, kérdezte a védőnő, hogy végigalussza az éjszakát? Mondtam nem...

Erre hüledezett, hogyhogy nem, mondom mert éhes. Hát pedig már végig kéne aludnia...

Úgyhogy szerintem is amíg éhes egyen akkor amikor akar, ha éjjel akkor éjjel, ez van. Kicsit fárasztó, de kitartás. Én nem mindig foglalkozom a védőnő tanácsaival. Én is hallottam olyat, hogy több éves korukig kelnek éjjel a bébik, kinek milyen alvókája van, meg pocija van. :)

Üdv.

2009. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 11 hónapos lesz holnap. Még mindig nem alussza át az éjszakát. Az én dokinénim is kiakadt mikor megtudta egy hete, hogy felkel éjjel és higitott tápszert adok neki olyankor. A lelkemre kötötte, hogy hagyjam sirni vissza fog aludni. Igen kipróbáltuk, fél órát könny nélkül hisztizett és visszaaludt, de akkor is hajnali 5kor már muszáj voltam adni neki, mert addigra nagyon megéhezett. Szerintem ha hajnalban kéri akkor jobban éhes, mint esti elalvása utáni pár óraval. Volt olyan, hogy 5ször is felkelt. Most az egyszeri felkelésnél vagyunk, szerintem ez kibirható, hisz anyukák vagyunk ezekenek a kis tündérkéknek a szülei.
2009. márc. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!