Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol lehet a babának...

Mikortol lehet a babának májat meg zöldborsot adni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
olyan 6 hónapos kortól. én bébiételben vettem neki eleinte, majd itthon főzőm neki a cs.májat. borsót nem adok neki csak bébiételeset, mert az az úgynevezett zsenge borsó.
2011. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én írtam ki http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

A védőnő is azt mondta hogy 8 hós kora előtt ne adjak neki. Bébiétel az más, azt adhatod neki. De saját főzésűt még nem adnék. A borsó az mehet 6 hótól nyugodtan, csak át kell passzírozni előtte.

2011. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

májat 7-8 hótól lehet, de én később fogok. eddig 1x kóstolta, de nem ízlett neki (meg én tartok is tőle). most 9,5 hós.

borsót passzírozva már 6 hótól lehet, 8tól állítólag passzírozás nélkül is, de én még nem adnék 1 évig.

zöldborsot csak 1 év után.

2011. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!