Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az, amit nem tudsz, amíg...

Mi az, amit nem tudsz, amíg nincs gyereked? Érdemes 5 percet rászánni!

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 18:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát kellett ez nekem? Felröhögtem a gyerekemet mikor végre elaludt!

De megérte végigolvasni. Tök jó volt!

Köszi!!!

2009. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen,ez fantasztikus volt.És milyen igaz!!

Sok mindenben magunkra ismertem!Nagyon jót szórakoztam!

2009. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Néha magamra ismrtem....
2009. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Koszi, nagyon jot kuldtel, kinyomtatom.

Irjatok meg legyszi!

2009. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Viccek pocakosoknak és anyukáknak


Kérdés: Ikrek?

Válasz: Nem, csak egy gyerek, meg az ebéd.


Kisfiú kékbe öltöztetve, kék babakocsiban:

Kérdés: Kislány?? Hogy hívják?

Válasz: Tamás

Kérdés: Neeem kislány???

Válasz: De, csak hülyék vagyunk és Tamásnak hívjuk.


Kislány rózsaszín szoknyában:

Kérdés: Fiú?

Válasz: Mindegy, csak egészséges legyen.


Kérdés: Kisfiú?

Válasz: Igen, Zsófinak hívják.

Erre: Szép neve van.


Kérdés: Milyen aranyos! Kislány, ugye?

Válasz: Nem. Fiú.

Erre: Jaaa, nem baaaj.


Kérdés: Hogy hívják?

Válasz: Gabi. (SENKI nem mert visszakérdezni, hogy Gábor vagy Gabriella, de azok az arcok...!)


Kérdés: Fiú lesz vagy lány?

Válasz: Nem tudom, majd 18 évesen eldönti.


Kérdés: Mikor szülsz?

Válaszok:


* Majd 2009 végén megszülöm, ha úgy lesz kedvem.

* Ááá, nem is tudom, nem figyeltem a dokira, annyira szép keze volt.

* Jesszus, terhes vagyok? És ezt így kell megtudnom?

* Gőzöm sincs. Minden ismerősöm mást mond.

2009. márc. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség bejelentése a párodnak


gólya


1. (orra alá dugva a terhességi tesztet) Hány vonalat látsz?... Nézz már utána, hogy ez mit jelent?


2. Szívem már megint csökkenni fog az egy főre jutó jövedelem a családban.


3. Nem tudod, mennyibe kerül egy csomag pelenka?


4. Most olyan lesz, mint a koliban: mindig hány valaki és eltörik minden porcelán!


5. Látod ezt a csíkot a hasamon? Na, ez a terhesség egyik jele, de nekünk megvan a többi is.


6. Nos, a hírek szerint tökéletes génekkel rendelkezel. Hát majd nemsoká meglátjuk!


7. Hűha! Drágám azt hiszem lyukas volt a gumi!


8. Terhes vagyok! Ez van!


9. Ha kilenc hónap múlva feleségül veszel, akkor a családi pótlékot megosztom veled. Hát nem zseniális?


10. Ha a hétvégére kikölcsönözzük a 9 hónap című filmet, elárulok neked egy titkot.


11. Biztosan nevetni fogsz, emlékszel arra, amikor elfelejtettem bevenni a tablettát?


12. Mikor is történt velünk az a mókás dolog, amikor megpattant az óvszer?


13. Meg leszel elégedve, mert nem sokára a melleim a duplájára nőnek, a libidóm is érzékenyebben fog működni. Méghozzá hormonkészítmények nélkül!


14. Hát erre tudsz-e felelni: kinek nagyon finom a bőre, kinek kell a fenekét hintőporozni, és ki sírdogál éjjel 3-kor, mert enni szeretne? Szabad a gazda? A következő szülinapi ajándékod.


15. Lemondom a nyári korzikai autós túránkat. Keress helyette egy olyan üdülőhelyet, ahol gyermekmegőrzéssel is foglalkoznak. Tudod, sosem lehet tudni!


16. Nem vetted észre, hogy csak két jegyet vettünk, de hárman mentünk be a moziba?


17. Szeretnéd magad látni egészen picikének?


18. Akkor is szeretnél, ha tíz kilóval nehezebb lennék? Mondjuk, a nagyobb hasam miatt.


19. Találd ki, miért hagytam abba a dohányzást!


20. Ma kipróbáltam a terhességi tesztet. Nagyon érdekes lett az eredmény.

2009. márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség bejelentése a leendő nagyszülőknek


gólya


1. Hoztunk nektek egy új családi fotót (majd ultrahang kép előbányászása)


2. Ezeket a babaruhákat a Tina babájának vettem... dee azt hiszem, megtartom.


3. Családi vacsora, 9-en ültünk az asztalnál. Erre a párom: Jó étvágyat mind a tízünknek!


4. Tudtátok, hogy levelezőn nem kell tandíjat fizetni, ha gyes-en vagy? Úgy örülök, hogy 9 hónap múlva ingyen tanulhatok!


5. Most nézd meg... Kétcsíkos ez a teszt! Ez szerinted mit jelent? Nagymama leszel, vagy sem?


6. Kedves Szüleim! A rendőrségen óvadék ellenében átvehettek. A kocsitok darabjai a 15. km kőnél. Amúgy két hét múlva unokátok születik! Szerető lányotok...


7. Még mindig szeretnéd, ha lenne a családban egy ügyvéd vagy orvos? Mert én megtaláltam az ideális jelöltet. Csak türelmesnek kell lenned kilenc hónapon át, és találkozni fogsz vele.


8. Ha mész az ABC-be, kérlek, nézd meg, milyen babapelenkákat lehet kapni.


9. Mit szeretnél jobban, ha az unokád papinak vagy nagypapának hívna?


10. Mielőtt felidegesítenéd magad, tisztázzuk: az apa nem szélhámos. Egyelőre nem akar feleségül venni, de megígérte, hogy foglalkozni fog a gyerekkel. Máskülönben nagyon szeretjük egymást.


11. Van számodra egy jó hírem, bár lehet, hogy nem fog tetszeni: odaköltözöm egy szektához! Nem, csak vicceltem. Együtt fogok élni a legjobb barátoddal! Nem, ez is tréfa volt. Az igazi hír az, hogy állapotos vagyok. Most megkönnyebbültél?


12. Akkor végre felnőttnek tekintenél, ha lenne egy gyerekem?


13. Tudom, hogy nosztalgiával gondolsz vissza a cumiztatós korszakomra. Hát hamarosan újra csinálhatod.


14. Emlékszel, a náthám miatt pont akkor hiányoztam az iskolából, amikor a védekezésről esett szó.


15. Ha legközelebb kötni akarsz, rózsaszínű fonalat vegyél. Még hasznos lehet.

2009. márc. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Kis angyalkák


Egy napon a gyermek így szólt Istenhez:

- Azt beszélik, holnap leküldesz a földre, de hogyan fogok ott élni, hiszen olyan kicsi és védtelen vagyok?


Az Isten azt válaszolta:

- A sok angyal közül kiválasztottam egyet neked. Várni fog Ő téged és vigyáz majd rád. Boldog leszel, meglásd.

baba


- De - mondta a gyermek - itt a Mennyországban nem csinálok mást, csak énekelek és mosolygok. Erre van szükségem, hogy boldog lehessek.


Az Isten így szólt:

- Az angyalod mindennap fog énekelni neked, és érezni fogod az angyalod szeretetét, és boldog leszel, hidd el!


- És - mondta a gyermek - hogyan fogom megérteni az embereket, ha nem értem a nyelvüket?

- Könnyű - mondta az Isten. - Az angyalod meg fogja tanítani neked a legszebb és legédesebb szavakat, amiket valaha is hallani fogsz, és az angyalod türelemmel és gondossággal meg fog tanítani beszélni.

baba


A gyermek felnézett Istenre és így szólt:

- És mit fogok tenni, ha veled akarok beszélni?


Isten rámosolygott a gyermekre és azt mondta:

- Az angyalod össze fogja tenni a kezeidet és megtanít imádkozni.


A gyermek azt mondta:

- Úgy hallottam a földön rossz emberek vannak. Ki fog engem megvédeni?


Az Isten megölelte a gyermeket és azt mondta:

- Az angyalod óvni fog téged akkor is, ha ez az élete kockáztatásával jár!

baba


A gyermek szomorúan nézett és így szólt:

- De mindig szomorú leszek, mert nem láthatlak téged!

Isten megölelte a gyermeket.

- Az angyalod mindig beszélni fog neked rólam, és meg fogja mutatni, hogy hogyan juthatsz vissza hozzám. Habár én mindig melletted leszek.


Ekkor nagy békesség volt a Mennyben, de már hallani lehetett a földi hangokat. A gyermek sietve megkérdezte:

- Istenem, ha most mennem kell, kérlek, áruld el nekem az angyalom nevét!


Isten így válaszolt:

- Az angyalod neve nem fontos... Egyszerűen csak így fogod hívni: É D E S A N Y Á M !!!


Ez volt az utolsó,ez meg szép,azért irom le.Remélem tetszettek ezek is:)

2009. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Gyermekáldás


Kedves Péter!


Örömmel értesítelek, hogy szerelmünk gyümölcse, a kis Péter, megszületett. Sajnos anyatejem nem lévén szoptató-dajkát kellett alkalmaznom. Ő kubai származású, így a tejétől gyermekünk bőre szinte teljesen fekete lett. Erről ugyebár én abszolúte nem tehetek...


A te szerető Anitád



Drága édesanyám!


Az imént vettem kézhez Anita levelét, melyben értesít, hogy kisfiúnk született. Mivel nincs elég anyateje dajka segítségére szorul, aki színesbőrű, és a tejétől kisunokád bőre is csaknem fekete lett, amiről persze az én drágám egyáltalán nem tehet. Remélem te is együtt örülsz velünk.


Ölel fiad, Péter



Édes fiam!


A te születésedkor én pontosan ugyanúgy jártam, mint most a te Anitád. Elapadt a tejem, ezért téged tehéntejjel kellett tápláljalak. Valószínűleg ettől lettél te ekkora marha... Amiről persze én egyáltalán nem tehetek.


Csókol Anyád

2009. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!