Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez most a foga, vagy így...

Ez most a foga, vagy így kezdődik a szeparációs félelem?

Figyelt kérdés

Kislányom 7,5 hós,nem volt soha az az éjjeli felsírós típus,amikor is felébred,és sír amíg ki nem megyek hozzá.

Már rég nem eszik éjjelente, 2. foga bújt ki a napokban.

Nappal sem viselte meg ez különösebben,viszont most 3 napja elkezdte,hogy éjjel felébred,sír,megitatom van hogy ez elég visszaalszik,de van hogy ki is kell vennem elaltatni,mert addig sír.

Első nap a 3. ébredése után adtam neki Panadolt,mert a fogára gondoltam utána nem is kelt fel,de azóta nem adtam,mert arra gondolok,ha a foga lenne,akkor az a kezemben is fájna neki,nem?

Szerintetek?

Van hogy óránként felébred,de elmúlt éjjel csak egyszer kelt így,mi lehet ez?


2009. márc. 7. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább a fogára gondolok...a kezedben pedig megnyugszik, jólesik neki, hogy nálad van. A Panadol ha hatásos volt, akkor fájdalomra kell gondolni.A szeparációs félelem lelki eredetű arra nem hat a Panadol :)Kivánom, hogy nyugodtan teljen az éjszakátok!
2009. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Dentinoxot a fogára. Ez azonnal hat helyileg. Ha megnyugszik tőle, akkor biztosan a fájdalom ébresztette fel.

Esetleg még lehet Viburcol kúpot is. Ha éjjel bizsereg, fáj a foga és ettől alszik nyugtalanul, ez segít neki.

2009. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!