Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap éjszaka más babája sem...

Tegnap éjszaka más babája sem aludt el?

Figyelt kérdés

Az én 10 hetes fiam semmit NEM ALUDT az éjszaka!

Szó szerint!

Fürdés fél 8 körül, majd szopi, de az elalvás már nem ment, szinte csak sírt és sírt...

Hajnal 1.-kor aludt kb. 30 percet, majd újra felkelt, és legközelebb csak 5.-kor aludt be, mellettem a kanapén a szobájába!!!

2x fosizott is, nem tudom, lehet, hogy a hasa fájt, bár azt annyira nem hiszem, vagy talán jön a foga??

5.-től aludt 3/4 8.-ig akkor cicizett, majd vissza tettem a kiságyba.

Hulla vagyok, iszonyat fáradt, álmos, fáj a fejem, a derekam, hátam, sokat volt kézbe, még ott sem nagyon nyugodott meg.

Sokszor még a cicit sem fogadta el, illetve volt olyan pár perce, amikor úgy vigyorgott, gagyarászott, dumált, mintha már reggel lenne, pedig hajnali 3 óra volt!!

Szóval egy zombi vagyok most. :-))


2009. márc. 7. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, az én 3hós kisfiam végigaludta az éjszakát, mint mindig. 7-5ig.
2009. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én 6 hónapos kisfiam elaludni elaludt rendesen este, de reggel 6-kor felébredt (amúgy 8-9 óra körül szokott kelni) sírdogált (nem kellett neki se tea, se tápszer), nyugtatgattam, elaludt, 20 perc múlva megint sírdogált, aztán megint elaludt egy kis időre, aztán újra sírdogálás, és ez ment kb. fél 9-ig, akkor kelt fel "véglegesen" akkor már mosolyogva, és jött a reggeli. De ma elég nyűgös egész nap, nálunk szeles idő van, lehet hogy ezt érzik a babák.
2009. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia! 5 hónapos fiam tegnap fél éjfélig föl volt, ha ölbe vettem viháncolt, ha le akartam rakni sírt...

ja, ma egész nap összesen 1 órát aludt és most is 20 percenként felsír. nem tudom mi van, vagy front, vagy a foga... :(

remélem ma már jobban telik az éjszakátok!

2009. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!