Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababolt nevek? Tudom, hogy...

Bababolt nevek? Tudom, hogy nem ebbe a témába tartozik, de itt talán többen írnak.

Figyelt kérdés

Szeretnék egy bababoltot nyitni,de nemtudom mi legyen a neve.Szeretnék ötleteket kérni.:)

Másik dolog,hogy miket kerestetek a bababoltban mikor elmentetek vásárolni neki?

És lenne keresete a pelenkának ha db-ra is adnám?


2011. ápr. 29. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Névnek pl. Pocaklakó, Pocakos bolt. Én ilyennel még nem találkoztam, míg a klasszikus bababolt elnevezésből és a gólyás nevekből rahedli van.


Többi kérdésre meg a válaszom: nézz körbe a neten a többi bababolt kínálattal kapcsolatban.

Amit ajánlani tudok, hogy legyen nálad mérleg kölcsönzés. Rettentően hasznos, mivel nem mindenki veszi meg a mérleget ×ezer forintért.

Pelenkásra meg annyi, hogy nálunk (Szolnok) 2 olyan boltot is találtam eddig, ahol lehet darabra venni pelust, pont azért, hogy kilehessen próbálni. Mert, ha beválik, akkor úgyis azt veszed.

2011. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! A darabszám az jó ötlet a pelusnál. De azért limitált be, tehát min. 10 db vagy valami.

Névötletek: picurka, vagy pindurka bababolt, babasziget, babaálom ilyesmik. Én ruhákat vettem, babakocsit, de vettem ott cipőt, játékot, könyveket, szinte mindent ami kell egy babának.

2011. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

huuuh hát a nevet illetően nem tudok segíteni, most így este már semmi jó nem jut az eszembe, de írok, ha beugrik valami:)


Viszont szerintem jó ötlet a pelenkát db-ra is adni, engem pl idegesít, hogy meg kell vennem egy egész csomag pelust több ezer ft-ért, hogy kiderüljön, hogy nem is olyan jó...és annyi fajta van, hogy nemigaz.Ráadásul ugyan azon márkán belül ahogy változik a méret, úgy változik a pelus is, szóval jó ötlet "mintát" adni, árulni.

2011. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

21:29-es vagyok....név ötlet:Mazsola:)így nevezzük,becézzük a kisfiunkat:)


A mérlegkölcsönzés tényleg jó!

Meg tegyél ki szerintem egy parafa táblát a kirakatba, ahova mondjuk a környékbeli anyukák tehetnek hirdetéseket.Ez a hozzánk közeli kisboltban nagyon bejött.

Ruhákból meg szerintem árulhatnál minőségi használt ruhákat is, azokat nagyon viszik!

2011. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pelenka db-ra, nagyon jó ötlet!

Nem is értem a pelenka gyártókat, miért nem csinálnak 10-15 db-os csomagokat??? Kipróbálásra biztos nem veszek meg 40-50 darabot.

2011. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket!:)Nagyon aranyosak vagytok!!:)
2011. ápr. 30. 10:05
 7/7 anonim válasza:
A kérdés ugyan régi, de: mi árulunk darabra pelenkát, ami a mai időkben nem csak azért jó, mert "ki lehet így próbálni", hanem azért is mert családi pótlék, fizetés előtt nem tudnak megvenni egy csomaggal és csak 10-20 db-ot visznek.... fizetésig.
2014. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!