Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem találok a liberobol...

Miért nem találok a liberobol és a pampersből újszülött méretüt?

Figyelt kérdés
már néztem a dm-be az auchanba,de sehol nincs.szeretnék 1-2 csomaggal előre megvenni.
2009. márc. 7. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom merre laksz, de nálun a Bababoltban lehet venni, Liberoból 2-4 kg 1-es méret( Veresegyház).

Tescoban is vettem már 1-es méretet.

Ha gondolod veszek neked és elküldöm postán, írj privátot.:)

2009. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rossmannba is nézd meg és nagyobb boltokba. nem tudom hol laksz.ne sokat vegyél belőle, nehogy kicsi legyen. mi egyből 2es méretű liberót vettünk. az 3-6kgig jó. kórházba is azt adtak.
2009. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Brendon-ban vettem mert nálunk sem volt a dm-ben. Én ezt vittem a kórházba de nekünk még utána is ezt kellett használni (2-4 kg-s Libero) mert a 3-6 kg-os nagy volt neki. 2800 grammal született a kisfiúnk. 3 hónapos baba anyukája
2009. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne vegyél előre a legkisebből...mert mi pamperst használunk és kapásból a 3as kellett. De hogy a kérdésedre is válaszoljak, TESCO-ban, MÜLLERBEN, sima coopos boltban is kaphatsz.

Ágica

2009. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, mindkettőből létezik, mi mindkettőt kipróbáltuk, a Pampers jobban bevált. Nagyon jól beszívja a pisit, egyszer sem áztunk át éjszaka. Newborn 1-es. Van newborn 2-es is, vigyázz, az eggyel nagyobb, de újszülöttnek való az is.


[link]

[link]

2009. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!