Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezhet, hogy rágófog jön ki...

Létezhet, hogy rágófog jön ki először?

Figyelt kérdés

4 hónapos kislányom borzasztóan nyáladzik, amit csak elér, mindent töm a szájába, újabban a cicimet is rágja szopi közben. Éjszaka eddig egyszer ébredt, az utóbbi napokban viszont 2-3-szor. Nappal összesen 1-1,5 órát alszik több nekifutásra (tegnap és ma). Mosolyog. aztán minden átmenet nélkül keservesen sír. Ez ugyebár fogzás?

Én mindig elöl figyeltem az ínyét, duzzad-e, stb. Most viszont alig akartam hinni a szememnek, mert ahogy ordított (jó nagyra nyitotta a száját), hátul látszik, hogy teljesen ki van fehéredve az ínye!

Ja, és állandóan szopizna!


2009. márc. 7. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hat ezzel bizony mi is igy vagyunk, csak az en kislanyom 1eves lesz. teljesen feher az igye felul, de elol meg nembir kibujni a foga, pedig mar nagyon megvan duzzadva. O is egyszer jokedvu, utana meg a semmibol elkezd sirni. remelem hamar kijonnek neki, mert ez egy kicsit faraszto. sok turelmet a picurhoz.
2009. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem jellemző h a rágófog jön ki előbb. 4 hósan meg még korai is lenne. Persze alul már helyezkedhet a fog...de az elsők fognak jönni először. Az én babómnak 3 hós korától ömlött a nyál a szájából, 8,5 hósan jött az első fog!

Türelem:)

2009. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!