Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan kiskád, amelyik...

Van olyan kiskád, amelyik sokáig használható, le lehet ereszteni a vizet és még állványra is rászerelhető?

Figyelt kérdés

Egyszerűen megesznek a típusok. Olyat szeretnék tehát, amit nem nő ki a baba pár hónap után, le lehet ereszteni a vizet alul és egyszerű állvány is tartozik hozzá.

Van ilyen? Csak van... Hol keressem? (Használt most nem érdekel.)

Köszönöm!


2011. ápr. 29. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van, es meg most is hasznaljuk, de mar nem az alvanyon, hanem a kiskadat tessszuk a nagykadba. az alvanyt eleg sokaig hasznaltuk kb 16 honapos koraig, de mar nagyon szeret forcskolni igy jobb a nagykadban. Egy bibi van h kulfoldon elunk, es itt mindenhol lehet kapni ilyet. Mikor Mo-n jartam a Brendon nevu bababolt-ban eleg sok minden volt ami itt nalunk ugyanugy megkaphato. nezted oket?
2011. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az ok babyk között néznék szét!DE a legjobb egy simaaljú normás kiskád és abba egy szivacs szerintem.Én ilyen hiperszuper formázottat vettem,de nagyon nem vált be.Aztán egy sima 1600 ft-osat,na az jó volt.Mostmár stabilan ül és dézsában fürdik,mert csak zuhanyzónk van és a kiskád szűkös a zuhanyzóba.Az állvány meg nem fér a fürdőszobában...Így vettünk egy ilyet a 10 hónaposunknak


[link]


De ha most lenne kicsi akkor ilyet vennék

[link]


és utána cserélnénk a nagyobbra...

2011. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt: [link]

És hozzá egy ilyen sín, amivel a nagykádra lehet tenni és nem kell a teli kiskádat emelgetni! [link]


Szerintem ez a legpraktikusabb, kb. 1-1,5 éves korig lehet használni.

2011. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!