Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom most délután hogy...

Kislányom most délután hogy felkelt lázasan kelt?

Figyelt kérdés
Látszólag semmi baja,nem köhög,nem folyik az orra,jó kedvű,mászkál.játszik,eszik,de 39fokos lázzal kelt.Mitől lehet?
2011. ápr. 29. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Mi azt honnan tudjuk?

Ha te az anyja nem tudod akkor senki más. a doki sem fogja megmondani hogy a szomszéd ráköhögött azért.

beteg a gyerek vidd el az orvoshoz. de mindenképpen csillapítsd a lázát.

2011. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ez volt húsvét előtt péntekről szombatra virradó éjjel. Hétfőig Panadolt adtam neki, kedden dokihoz vittem. Semmit nem látott, csak vírusra gyanakodott, mert fehér volt a nyelve a fiamnak. Szerdára csúnyán köhögött és taknyos lett. Valamint még ma is voltunk dokinál.

Otthoni lázcsillapítás, és ha lesz doki, akkor vidd le!

2011. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tegnap délben kelt a fiam 39 fokos lázzal. Éjjel fulladt, ma a doki asztmatikus hörghurutot állapított meg. Pedig tegnap reggel még semmi baja nem volt.
2011. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami oka csak van annak a magas láznak.Ha nem vitted el orvoshoz,lehet hétvégén az ügyeleten köttök ki.Ha az én gyerekeim lázasak,mindig elviszem a dokihoz őket,jobb ha látja orvos,sosem tudni mi áll a láz hátterében.Jobbulást a kislányodnak!
2011. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam nem lázas szerencsére, de nincs túl jó bőrben...a mi dokink azt mondta, hogy van valami vírus mert sok a beteg baba..mi is Panadolt kaptunk meg C vitamint (cebion)

Jobbulást!!!

2011. ápr. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap ügyeleten voltunk,igen valami vírus!Kapott gyógyszert!Köszönöm a válaszokat,elsőnek üzenem,ha nem tud normálisan írni mi a francnak ír????
2011. máj. 1. 08:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!