Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merjem betenni az újonnan...

Merjem betenni az újonnan vett 6 részes bébi ágyneműgarnitúrát a mosógépbe?

Figyelt kérdés

Fehér és narancssárga színösszeállítás. Jó minőség, magyar termék. De aggódok, hogy a össszefogja a fehér rész a n.sárga.

Az útmutató nem tiltja a mosógépet.

Ti hogyan oldottátok meg ezt?


2009. márc. 7. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha van kispárnája, akkor azt áztasd be olyan hőfokú vízbe, amin mosnád a gépben és azzal a mosószerrel mosd ki, amit a gépben is használsz. Így le tudod tesztelni, hogy fog-e. De szerintem nem lesz vele gond.

2009. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd 0 fokra, vagyis kapcsold ki a hőfokot és hideg vízzel tuti nem lesz baja. Majd ha átvészelte, akkor mehet 30 fokon is tuti. Legalábbis nekem ez bevált és nem lett baja, rózsaszín fehér összeállítás.
2009. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy fogni fog, én szerintem gondolkodás nélkül beletenném a gépbe. Ha nagyon óvatos vagy akkor a legkiesebb részét áztasd be egy kis vízbe, abból általában már látni lehet ha valami fog.
2009. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!