Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Vigantolt/D vitamin/ kell...

A Vigantolt/D vitamin/ kell még adjam a 16,5 hónapos gyerekemnek?

Figyelt kérdés
A Vigantolt/D vitamin/ kell még adjam a 16,5 hónapos gyerekemnek?
2011. ápr. 29. 09:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A védőnő vagyok, természetesen az utolsó előttinek szántam a választ, aki a 6,5 hós gyermekének nem adja mér 2 hete a vitamint!
2011. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm is azt mondta, hogy 1 éves korig minden nap, utána pedig 3 éves korig október-től április 15-ig.
2011. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A 6,5 hós kislány anyukája vagyok. Ezt nem tudtam hogy 1 éves korig mindig adni kell. Azért köszönöm szépen hogy figyelmeztettél :) Ma este akkor megint elkezdem neki adni folyamatosan. Nekem ezt senki sem mondta :( Még egyszer köszönöm!
2011. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Mivel őszi picuraink vannak, így ők kb. 17 hónapos korukig kell, hogy folyamatosan kapják a vitamint, ilyenkor nem kell szünetet tartani, mert ugye nincs napsütés, majd tavasztól őszig szünet és megint, egészen 3,5 éves korukig.

2011. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!