Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki akinek a babája...

Van valaki akinek a babája fekve eszik? A tápszerre gondolok.

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam ha egyedül eszik vagy ha az ölembe akkor is fekve neki még az a kényelmes és nagyon sok babát láttam hogy 1 éves kor után is sokszor fekve iszik ha cumisüvegből kapja.

8 hó-s kisfiú anyukája

2009. márc. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az Én kisfiam 4 hónapos de kézben sem hajlandó enni csak a kiságyában fekve.Normális ez?
2009. márc. 7. 08:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Normális. Az én lányom is ebbe az időszakba kezdte ezt.Utána 6-7hós korától már sak a reggelit eszi az ágyába, a vacsi azt az apa ölébe.A lényeg hogy felügyelet nélkül ne hagyd ilyenkor. 10hós baba anyukája
2009. márc. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az en babam is csak fekve eszik,kezben probaltam de ugy nem hajlando.Igy szuletese ota fekve eszik.Most 3 es fel honapos.
2009. márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányunk is fekve eszik!Eleinte csak szopott majd sajna pótolnom kellett 4 hós korától és nem fogadta el,1 hétbe tellet!Mindenhogyan próbálkoztunk és eleinte fekve az ágyikójába elfogadta majd kitettem a pelenkázóra és ott,majd 1 barátnőm mondta h tegsem a nagyágyra és feküdjek mellé h érezzen és láss csodát így eszik azóta!Hanyatt fekve mellette Én oldalra fordítja a kis fejét,de már amint meglátja az üveget már fordítja a fejét és nyitja a száját:)Édi!

2009. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jahhhh és 6 hónapos-utolsó válaszoló vagyok:)
2009. márc. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ENYEM IS 4 HONAPOS ES CSAK FEKVE ESZIK.......
2009. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT AKKOR MEG VAGYOK NYUGODVA HOGY NEM ÉN RONTOTTAM EL VALAMIT HOGY NEM AKAR A KEZEMBE ENNI.
2009. márc. 7. 19:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 10 hós lesz,reggel és este tápszert iszik cumisüvegből,és CSAK fekve(a mi ágyunkban).
2009. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!