Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem iszik a babam...

Miert nem iszik a babam cumisuvegbol?

Figyelt kérdés

szopik meg..ha itatnek vele valamit nem fogadja el ,ragcsalja a cumit,,

kamilla teat akartam adni neki mert picit megfogta a szekletet az alma,de nem akarta elfogadni..probaltam mar poharbol felsikerrel..maradt a kanalazas..mi tegyek?


2009. márc. 6. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk a pohár bevállt, mert nekem se szívta meg a cumisüveget szoval csak bátran:-)
2009. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki nagyobb lyukú cumit az üvegre.Nekünk is ez vállt be.Ha megérzi hogy csepeg a szájába,rá jön hogy ebből jön valami finom.Ne ragaszkodj a korához illő lyukasztású cumihoz,90% annyira pici lyukú hogy elfáradnak tőle.
2009. márc. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nem kell cumisüveg a babának, nagy lyukkal meg pláne nem, ha rákap, leszokik a ciciről.

A lányom 7 hós múlt, már egyre szebben iszik pohárból, amúgy még mindig elsősorban cicizik. Teljesen jó a kanalas módszer, időnként tanítgathatod pohárból, nem kell a cumisüveg.:-)

2009. márc. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a második válaszoló vagyok,és osztom a véleményt a harmadik válaszolóval.Ha szopizik nem kell neki üveg. Nekem nem igazán volt tejem,ezért írtam amit írtam.A pohár meg ténleg előnyösebb,az én babóm 10hós és állandóan pohárból inna egyedül.De mivel az enyém nem issza meg a teát,semmi gyümi levet,csak a frissen facsart alma levet,így én nem bánom ha a forralt vízet üvegből issza,főleg ha úton vagyunk,elég nehéz neki a kocsiba pohárból inni.
2009. márc. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is ugyanez a problémám a kisfiammal,én kanállal próbálkozom,meg persze pohárral,de azt is csak rágná.Csőrös pohárral is kipróbáltam eddig nem igazán vált be.Amint a szájába jut a folyadék-legyen az bármi-nem nyeli le,mind a ruhára megy!De nem adom fel.!Előbb-utóbb csak rájön,hogy kell inni!Én még szoptatok,de szeretném ha valamivel több folyadékot inna,mivel most még egy kicsit beteg is,s kéne a folyadék.

Nincs más...Próbálkozás,kitartás!!!

2009. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!