Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megmossátok a baba kezét, ha...

Megmossátok a baba kezét, ha már mászik? Akár napjában többször, Ki mikor hogyan?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én szoktam.

kaja előtt mindenképp, mert miközben eszik betömi a szájába a kezét is...

meg ha vmi teljesen illegálishoz nyúl... kuka, wc ülőke, ilyesmi.

2009. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én is megszoktam.mint az elöttem szóló írta evés elött mindenképp, meg alvás elött, meg úgy egynap többszőr is.
2009. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
ja, és csak bedugom a kis kezét a folyóvíz alá.már megszokta, már kinyújtja az újjacskáit is.
2009. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

meg mikor átjön a papi v a mami... ki tudja honnan sodorta őket épp oda a szél és összefogdossák a kezét. na akkor rögtön.

(1.)

2009. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen ugyanez, de ha nincs mód rá, akkor törlőkendő.
2009. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább evés után mosom a héthónaposom kezecskéit. Ugyanis a szájába nem teszi a kezét, de tuti, hogy a lecseppenő főzeléket, gyümölcsöt azonnal megtapicskolja. De szeret kezet mosni, nincs gond vele. Ezen kívül, ha valami olyan dologba mászik, pl. pelenkatartó vödör, akkor is kézmosás. Ha vásárolni vagyunk és beleül a bevásárlókocsiba, akkor utána törlőkendővel szoktam a kezeit tisztítani, mert ugye csak megfogdossa a kocsit, előtte meg ki tudja, ki fogta...
2009. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok és a 22:00-ás.

ha utcáról jövünk haza, akkor is. így van. bevásárlókocsi, ilyesmi. kaja után nálunk is muszáj, néha krémezi a kezét a kajával:)

aki lepontozott, annak kifejtem akkor a nagyiékat. a papika nagyon jó arc, csupa szív ember... csakhogy. hajnalban felkel, összeszedi a kutyaszart, aztán

boltba megy, aztán átmegy a szomszédba (autószerelő műhely) ott rendet tesz, begyújt, ilyesmi, hazamegy és disznókat etet, meg kutyát. aztán egyszercsak befut hozzánk, megfogdossa a fiam kezét és robog tovább. kezet este mos fürdésnél meg max. wc után. hidd el, velünk éltünk 1 évig. láttam...

szóval megmosom mikor elmegy. gondolom más is megtenné:))

2009. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Őszintén szólva én a "kell egy kis kosz a gyereknek" gondolkodás híve vagyok, de kaja előtt megmosom neki.

Játék közben is benyal ezt azt..

2009. márc. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
természtesen ha valaki jön és össze vissza csokolják a kis kezét.
2009. márc. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!