Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudom megnyugtatni a babám?

Hogy tudom megnyugtatni a babám?

Figyelt kérdés
Nagyon nyugodt baba, nincs vele gond de elkapott egy náthát és csunyán köhög. mivel kicsi antibiotikumot nem adnak neki. igy szenved. hajnal egytől üvöltött és nem tudom megnyugtatni. segitsetek.
2009. márc. 6. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire kicsi?Meg kellene nézni hogy homeopátiából mit lehet neki adni.Fájt a torka azért sírt,vagy a köhögés nem hagyta aludni?Lehet kapni azt a kenőcsot amit a melkasára lehet kenni.Nem tudom hogy hívják.Az esetleg.Orvos mit mondott,Kamillát párologtatni.Szegénykém.Remélem segítettem.
2009. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó isten az orvost hátsóferályon kéne billenteni.

Nos a kicsidnek mindenképpen kell köptető. Homeopátiás köhögéscsillapító és köptető a Stodal szirup, a babának adhatsz még Viburcol kúpot ami szintén homeopátiás készítmény kicsit lázcsillapító, fájdalomcsillapító, enyhén nyugtató, csak gyógynövényes alapanyagú készítmény. A mellkasát és a hátát bekenheted narancssárga címkés BABY LUFF balzsammal ez jó mentolos direkt kicsibabáknak. Az orrát tisztítsd ki, és ha még szopik akkor tedd mellre minél gyakrabban, ha már nem akkor kínáld meg hársfateával.

Javulást kívánok!


Kétgyermekes anyuka

2009. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 és fél hetes. c vitamin inekciót irt fel egyedül. de nem hinném hogy vitamintól a köhögés elmulik.
2009. márc. 6. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hetes mult ? szerintem újbol hivd az orvost meg nézi megint ha izgulsz
2009. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit a második válaszoló írt az homeopátiás gyógyszer készítmény,nem vitamin.Ezeket szedhet a te kicsid is azért javasolta.
2009. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!