Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Narancssárga, zöld babakocsit...

Narancssárga, zöld babakocsit vehetek fiúnak, lánynak?

Figyelt kérdés

Még nem tudjuk biztosan, hogy mi lesz, de ez a 2 szín tetszik mindkettőnknek. A zöld: [link]

Tudom, hogy a praktikusság fontosabb, de mégsem szeretném, ha lánynak néznék és kisfiú... vagy fordítva.


2009. márc. 6. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép kocsi! A színnel nincs baj, mert a zöld, narancssárga fiúknak is és lányoknak is jó, de a virágok miatt inkább lányos.
2009. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

nyugodtan, azok teljesen semleges szinek.

De nem kell szerintem ilyen mereven ragaszkodni a szinekhez, hogy pl lánynak csak rózsaszin és piros dolgai lehetnek, a fiúknak meg csak kék, zöld.

Nekem kislányom van, és kék a babakocsi, fehér-kék kockás szegéllyel.

Ez volt kedvező áron, akkor még nem tudtam, hogy mi lsz, meg különben is, mi van, ha a másokdik gyerek ellenkező nemű lesz, az ember akkor sem adja el a babakocsit.

2009. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Nekem rögtön egy kislány jutott az eszembe erről a babakocsiról, de nem a szín hanem talán a virágok miatt. De lehet hogy ez csak az én hülyeségem. Nekem lányos, bocsi :( Amúgy maga a zöld és narancs szerintem jó fiúnak és lánynak is csak kicsit más formában.
2009. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ha teheted, várd meg, amíg megtudod, hogy fiú vagy lány lesz. Szép a zöld, de mivel világos, inkább kislánynak való. A narancssárga meg főleg. De ez csak az én véleményem, ebben neked kell dönteni.
2009. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Én is a virágok miatt mondom, hogy lányos. Mert a szine teljesen uniszex.
2009. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Én nem érzem annyira lányosnak, mert a sötét anyaga a virágos és csak vonalakkal ábrázolt stilizált virág, nem olyan habos rajzfilmes szines virág. Én megvenném fiúnak is. Nagyon szép darab. Nekünk lányunk lesz és a mi kocsink szürke-sárga, de ha most vennék, akkor inkább a zöld-sötétkéket választanám, vagy a narancssárgát, de akkor még nem volt narancs.
2009. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

A szine miatt jo lenne kislanynak, kisfiunak is. De azert nehogy kisfiut viragmintas babakocsiba tegyel!

Te is erzed, hogy igy nem lenne jo. Inkabb probalj kockas, vagy sima egyszinu kocsit valasztani. Mondjuk ugyanez jo lenne, csak viragok nelkul. Igy viraggal egyertelmu fiu kocsi.

Vard meg amig megtudjatok a baba nemet. Ha pedig meglepi lesz, akkor vegyetek egyet, de egy uniszexet, a boltban ebben is segitenek kivalasztani.

2009. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Ez a kocsi nagyon hasonlít a Symbaba kocsikhoz. Abból van olyan, ami unisex. (azaz ennél unisexebb)

Nekem a szürke-narancssárga nagyon tetszik a Jurop-ból, szerintem nézd meg!

Én itt találtam olcsón:

[link]

Ha kifejezetten ezt a fajta kocsit szeretnéd, akkor meg vagy várd meg, amíg kiderül, h milyen nemű lesz a baba, vagy vegyél olyat, ami nem virágos. Kisfiúnak tényleg nem a legjobb. A színek viszont jók.

Amúgy az én lányom v.kék-s.kék kocsival "jár", de még egyszer sem éreztem úgy, h hülyén nézne ki benne. :) Tehát nem kell ragaszkodni a fiú-kék, lány-rózsaszín sémához. Már amúgy sem olyan nagy divat ez. Válassz nyugodtan zöld, n.sárga, drapp, szürke, piros,... kocsit, de a virágoktól tényleg kíméld meg a babádat!

2009. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat!

Lehet azért vonzódom ezekhez, mert kislányt érzek legbelül a szívemben! :D

2009. márc. 6. 15:20
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk Graco Quattro Tour De Luxe van,narancssárga.A Babám kisfiú.Mi imádjuk a narancssárgát,sárgát,a barna árnyalatait(mahagóni,burgundi)a vöröset,tehát szinte minden ilyen színű.Az ülése BébéConfort,az is igazi narancssárga.De az etetőszéke,a járókája,és a pihenőszéke is.Sztem ez a szín vidám,harsány,ezáltal felkelti az érdeklődését,és színessé teszi a környezetét(a szobája is színes,és a ruhái is).Nekünk kékből,zöldből van kevés.Én az élénk,élettel teli színeket szeretem.Sztem a narancssárga uniszex szín.
2009. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!