Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eszik még valakinek a 9hónapos...

Eszik még valakinek a 9hónapos babája ennyit?

Figyelt kérdés
most lesz 9hónapos,tegnap megszámoltam ebédnél hány kanál főzeléket eszik meg,és 46 kanállal evett meg,gyerek műanyag kanállal,félig púposan.Tudom hogy sokat eszik,annyit enne amennyit elé rakok....de amúgy nem dagi,10kg,75cm,fiú.Tegnap én csináltam neki,igy több lett mint egy üveg bébikaja,2üvegnek tuti megfelelt...Van valakinek akinek a gyerkőce ilyen sokat eszik,és mindig csak enne-enne...?
2011. ápr. 26. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Kanálra nem tudom megmondani, de tuti jó étvágya van:) Fiamnak is az van szerintem ő 160 ml főzit eszik meg ebédre, utána még szopizik.
2011. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én se szoktam számolgatni:)Csak mondom most kiváncsiságból megszámolom...és ezt 10perc alatt bevágja....beadom a szájába,már hisztizik hogy nem adom neki egyből,pedig csak gyorsan "feltöltöm" a kanalát...hihetetlen...ez kb 3mp,de ő neki áll hisztizni,mert "sokat"kell várni..
2011. ápr. 26. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


9 hónapos kisfiam délre 200 ml körüli fözelék, délután 180 ml főzelék, este rizspép felturbózva 2 babapiskótával, egy fél almával és egy egész banánnal, majd lefekvéskor 210 ml tápszer. 78 cm és 12 kg, de rendkívül erős, mászik, ül,áll bútorok mellett megy, úgy néz ki mint egy másfél éves, de 4100 g és 58 cm vel született.

2011. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem is azt mondta a védőnő meg a doki hogy úgy néz ki mint egy másfél éves:) ő is sokat eszik még napközbe,ez csak az ebédje volt,de a 4órát betartom azért,közbe ritkán elmajszolgat pár bulátát.Éjjel eszik még 1x,igy a 24óra alatt 3x kap tápszert(2hete hagytuk abba a szoptatást),éjjel csak 200ml tápit adok neki,reggel-este 250-300ml-t iszik meg.A többi étkezés főzelék,tejpép,gyümölcs,kenyér...mikor mi.Ő a 37.hétre született 3100g-mal és 53cm-vel.Ül,nem mászik nem kúszik még,csak hátra fele közlekedik,forog össze-vissza,állni se áll,mostanába kezdte el az álldogálást,de csak úgy ha fogom a kezét.
2011. ápr. 26. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia az én fiam is ebédre 200-250 ml főzeléket megeszik és uzsonnára is megeszi a 200ml-t 72 cm hosszú és 9kg 30 dkg igazi örök mozgó úgy hogy kell az energia!
2011. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na örülök hogy nem vagyunk egyedül:) igy van,majd ledolgozzák,enyém is mint a sajtkukac...
2011. ápr. 26. 21:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is kezdettől sokat eszik, a védőnő sopánkodott, hogy 10-11 hónaposan 3 joghurt volt az uzsonnája. Most 13 hónapos, 13 kg és 80 cm. Rengeteget mozog, és harmonikus mozgású. Én nem látok ebben problémát, szerintem te se aggódj miatta. Inkább legyen egy picit ducibb, és tartaléka, ha beüt egy betegség, mint sovány, étvágytalan. Amúgy az enyém még beteg sem volt eddig.
2011. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én is igy vagyok vele,hogy inkább legyen rajta egy kis plusz,mint hogy sovány legyen.Ő viszont sokat volt már beteg,mindig torokgyulladás-megfázás,de a kg-k-dkg-ok maradtak akkor is:)
2011. ápr. 26. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!