Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Suttogó szerint élők segítségé...

Suttogó szerint élők segítségét szeretném kérni. Hogy altassam el a babám?

Figyelt kérdés
Három hós múlt és annyit tudok(mivel nem olvastam a könyvet, csak hallottam róla), hogy ha már ennyi idős úgy kell altatni tanítani, hogy leteszem ha sír felveszem megnyugtatom és így amíg el nem alszik. Namost az én babám hason alszik. Ha hasra teszem rögtön kinyomja magát, tornászik. amúgy a vállamon alszik el és már le akarom erről szoktatni mert nehéz, tudom én rontottam el. de ha nagyon mélyen bealudt rajtam és hanyatt teszem le akkor is ébred mert utál így, ha meg még félálomban leteszem akkor pláne. szóval az érdekelne, hogy ez hogy megy hogy fel-le teszem veszem hasra. mert ahhoz hogy felvegyem hasról visssza kell fordítani arra megint jobban fentvan, ... sos. please
2009. márc. 6. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ebben a korban nem feltétlenül a felvesz-letesz módszert alkalmazd. próbáld a susog-ütöget módszert: ahogy beteszed az ágyba, kezd el simogatni a hátacskáját, hajolj hozzá és susogj (hosszasan, nem úgy, mint a vonatsuhogás :-) . Ez talán megnyugtatja. nem biztos hogy elsőre sikerülni fog (mint ahogy egy módszer sem hoz eredményt rögtön). elvileg 3 nap kitartás és eltökéltség, és meghozza az eredményt. próbáld meg előtte bebugyolálni, talán úgy nem mocorog annyit.
2009. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!