Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is csinál olyanokat a...

Másnak is csinál olyanokat a babája, hogy ökölbe szorítja a kezeit és olyan arcot vág hozzá, mintha dühöngene?

Figyelt kérdés
Száját összeszorítja. Máshogy nem tudom leírni. Az én lányom néha szokta, és kicsit félek, nehogy idegrendszeri problémára utaljon. Lehet, hogy csak hülyéskedik én meg parázok rajta! De hátha valaki tud segíteni, hátha másnál is volt ilyen! Dokitól meg fogom kérdezni, ha megyünk. Egyébként nagyon mosolygós baba, egyre kevesebbet sír, más hasonló dolgot nem fedezek fel nála. 9,5 hós.
2009. márc. 6. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindhárom nagy gyerekem csinálta, nincs azóta se semmi bajuk, teljesen egészségesek. Néha kicsit meg is feszítették ilyenkor magukat és édes pofit vágtak hozzá. Nagyon aranyosak voltak:))
2009. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan, teljesen megfeszül ilyenkor, van, amikor szinte "vicsorog". De azonnal rötyög utána.... :)
2009. márc. 6. 11:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyermekeim akkor csinálták, amikor jött a foguk és -gondolom- időről-időre belehasitott a fájdalom az inyükbe, vagy hirtelen viszketett és hamar el is múlt. Ha ilyenkor odatartottam nekik egy rágókát, azt is úgy harapták, mint egy eszelős. Hát, nem semmi látvány volt :) Aztán lehet, hogy csak főpróbákat tart mimikából.
2009. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Boldog babázást!
2009. márc. 6. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én 5 hós fiam is csinálja.Akkor kezdte,mikor olvasni akartam egy újságot,de szinte bedühödött,és kitépte a kezemből.Azóta is csinálja,néha a játékaival is,és közben kiabál hozzá.Én nem parázok emiatt,jót nevetünk ilyenkor,én pedig stikában olvasok újságot...
2009. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. márc. 6. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám akkor szokta csinálni amikor valamilyen játékot szét akar szedni, és nem sikerül.Ő még hangot is ad hozzá.Tök édi.Akkorákat szoktunk ilyenkor nevetni rajta.Ő erre általába kérdőn ránk néz aztán ő is kacag. :)


6hós kisfiú anyukája.

2009. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!