Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is melegíti néha a tápszer...

Más is melegíti néha a tápszert, vagy csak én?

Figyelt kérdés

amikor itthon vagyunk, akkor frissen készített tápit kap, de nagyon sokszor van az, hogy nem eszi meg egyszerre az adagját, mert bealszik. ilyenkor nem dobom ki a tápit, hanem megy a hűtőbe és később megmelegítem neki. kicsit drága lenne 100 miliket kidobálni.....

ha meg megyünk valahová, akkor én előre elkészítem itthon, berakom aventes tartóba, az jól tartja a hőt, és úgy kapja meg, ha éhes. eddig soha semmi baja nem volt... 3 hós. más is csinálja így?


2009. márc. 6. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én max egy órán át tartom meg, utána mindig kidobom. Nem melegítem -furcsa, de hidegen kedveli a babám-ízlések és pofonok...
2009. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kiöntöm a maradékot. Ha megyünk valahovs 2 üveget viszek , az egyikben forró víz van a másikban por, és evés előtt összeöntöm.Így mindig friss.Aventes tartók és üvegeket használok.Üdv.
2009. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amibe beleivott azt nem szoktam már felhasználni még egyszer. de éjszakára megcsinálom előre és csak megmelegítem ha felébred. De azt mondják hogy ez nem túl egészséges és csak nagyobb korban alkalmazható. Én 5 hónapos kora óta adok neki tápszert, de csak mikor 6 hónapos volt akkor csináltam így. Mostanában meg úgy szoktam(mert ritkán kel fel éjjel), hogy veszek babavizet és ha mégis felkelne, csak azt megmelegítem és belerakom a tápszert. Így nem kell a forralással vacakolni.
2009. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én simán megtartom. az elkészítettet max 3 órát hagyom szobahőmérsékleten. ha addig nem eszi meg, kiöntöm. ha pedig figyelek rá, akkor 2 óra múlva max beteszem a hűtőbe, és ha kéri megmelegítem. viszont ilyenkor már azonnal adom neki, nem tárolom még egyszer szobahőmérsékleten semeddig. Az első 3 hónapban anyatejes volt, nem volt ilyen gondom, mikor tápszeres lett, akkor már nagyobbacska volt. Az égvilágon semmi baja nincsen tőle. A védőnő is azt mondta, ahogy nő a gyerek, annál "több mindent lehet lazábban kezelni".
2009. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szia! nàlunk is sokszor van, hogy nem issza meg az egészet, olyankor be a hutobe max 2 oràra,aztàn megmelegitem neki.

ha megyunk valahova, akkor a palack babaviz a kocsi aljàba , és ilyen tartoban a tejpor. Olyankor elofordul, hogy hidegen issza.Soha semmi baja nem lett :)

2009. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én is szoktam melegíteni neki,de hidegen jobban szereti...
2009. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én este megcsinálom a következő napi adagját-24 órát eltartható-és amint kész,berakom hűteni.Én csak 1x melegítem,de ő szinte mindig mindet megeszi,ezért már nem teszem vissza.Ha megyünk vhova,elkészítem előre,jól lehűtöm,és Aventes hűtőtáskába teszem,2 jégakkuval.Eddig mindenhol megmelegítették gond nélkül.Kb.2 hónapja volt már hasonló kérdés,és úgy elküldtek bennünket melegebb éghajlatra,mint a huzat.Mármint azokat az anyukákat,akik így tesznek,mint mi.
2009. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért kuldtek el minket melegebb éghajlatra? nem ismerem a màsik kérdést :)

Az volt a bajuk, hogy van, hogy hidegen kapja a picur a tàpszert???Hàt, pedig sajna vannak alkalmak, amikor lehetetlen melegen odaadni neki, ha pl valami hivatalos ugyet intézek, orvosnàl ulok, vagy éppen a repulon/reptéren..Oldjàk màr meg ok valahogy, hogy pl a Gatwick kozepén mikrosutot talàljanak , mert éhes a bébike!!!

habàr.....szerintem azért kuldenék inkàbb rànk az inkviziciot, mert tàpszert merunk adni a pottomnek...

2009. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát én igazából le......, hogy mit gondolnak mások. és így csinálom, csak mivel mindig mindenki a frisset szajkózza, gondoltam rákérdezek, hogy alkalmanként más is melegíti e. végül is nekünk, meg a Babáinknak is jó így, és kész :)))))))))
2009. márc. 6. 17:38
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A 16.37-es vagyok.Azért küldtek el,mert,h előre megcsináljuk a kaját,és ne adj isten,nem dobjuk ki és később még odaadjuk neki.Hát ezért.
2009. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!