Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Jane nomad vagy...

Van valakinek Jane nomad vagy slalom babakocsija? Tapasztalatok róla?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Jane Nomad van. Én meg vagyok vele elégedve. Könnyű, strapabíró, mózese az autóba is beköthető. Rengeteget mentem vele mindenféle terepen. (Fiam már 22 hónapos, így már ritkán használom.) Ha konkrét kérdésed van, szívesen beszámolok a tapasztalataimról.
2011. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Újonnan vettétek? Szerinted megérte az árát?
2011. ápr. 26. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
2009-ben vettük, de még 2008-as megmaradt modell volt viszonylag jó áron (159000 Ft). Nekünk megérte, mert nagyon sokat használtuk hosszú úton még a beköthető mózest is. Könnyű (6,5 kg a váz), befért kényelmesen az én kis autómba is. Másrészt nekem fontos volt a jó babakocsi. Versenyszerűen futok, és bevallom ez a modell nem a 3 kerekű "futó babakocsi", de a kerekek fixálásával sokat edzettem vele. Viszonylag hosszú (10-12 km-es) távot is lefutottam vele, míg kisfiam aludt a kocsiban.
2011. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha esetleg néhány hónapon belül el szeretnéd adni, majd küldj privátba képeket a kocsiról, és megbeszélhetjük. Majd meglátod. Köszi a választ!
2011. ápr. 27. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!