Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a babának? Köhögök...

Lehet baja a babának? Köhögök és nagyon fáj.

Figyelt kérdés
32 hetes terhes vagyok mos 3. alkalommmal (20 hetesen, 28 heteses és 31 hetesen) vagyok beteg nátha + torokgyúlladás +láz. A láz csak most volt 2 napig. A sok köhögéstől a köldök mellett belenyilalt,azóta minden köhögésnél nagyon fáj.Nagyon féltem a babám? Más is volt így? Egészséges babátok született? 32 hetes
2009. márc. 5. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a rekeszizmod fáj a köhögéstől,ne aggódj sok midnnekivel előfordul hogy beteg terhesség közben,de a babát sokminden védi odabent:-) Ha nagyonb aggodsz a doki megtud nyugtatni,de én biztos vagyok,hogy nem lehet emiatt semmi baja a babának.
2009. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a terhességem elején voltam ilyen lázas, náthás, köhögős beteg (14. hét környékén), aztán 36-37 hetesen elkaptam valami hányós-hasmenéses-lázas vírust, azóta már 8 hós a kisfiam és kutya baja! Ne aggódj!
2009. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez megnyugtató.
2009. márc. 5. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!