Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babátok hányszor...

Anyatejes babátok hányszor ébred éjjel enni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hónapos, általában 2-ször ébred (frontos napon többször is), de csak pár percig cicizik és alszik is tovább. Büfiztetni sem kell, így gyorsan vissza tudok aludni.
2009. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
6 hós a kisfiam, most fogzik, így este 7-8 körül elalszik és reggel 7-ig kétszer-háromszor kel. Régebben egyszer kelt, 6 órát aludt egyben.
2009. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 9 hós,és nála változó az ébredés.Van amikor végigalussza az éjszakát van amikor 1x felkel enni.Amúgy ő 2 hónapos korától kb 6 hónapos koráig minden éjszakát végigaludt.A fogzás óta kel fel néha.De van amikor elég neki a tea és alszik tovább.
2009. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
11hós ált.2× ha jön a foga töbször:-)
2009. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos, 2 x kel enni. Szerencsére eszik és visszaájul-büfi nélkül. Uténa pedig én ájulok vissza egy pillanat alatt! :-)))
2009. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos babám 3 óránként ébred,óra pontossággal giling-galangol a kis gyomra,,,Nappal többször szopik,2 óránként.
2009. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nekem nagy szerencsém van, az én kisfiam most 4 hónapos, és már kb egy hónapja végigalussza az éjszakát. Este 8-kor, fél 9-kor eszik, 9 körül elalszik és reggel 7-ig durmol...
2009. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én babám 3 hónapos múlt. Este 8 körül alszik el. Éjfél hajnali egy fele kel enni aztán vissza alszik 5-óráig akkor is szopizik egyet és nyolckor kel fel. Valamikot pedig jfélkor felkel és már csak 6 fele kell fel, de akkor m,ár felkelünk és 8-kor visszafekszik még egy órára. Eddig még csak kétszer aludta át az éjszakát úgy, hogy 8-tól reggel 6-ig.
2009. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Babám most lesz 7 hónapos és ő is régebben 2x kelt, most meg 3-4x kelünk.

Jó babázást :)

2009. márc. 6. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!