Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom egy éves szülinapjár...

Kislányom egy éves szülinapjára milyen ajándékot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Már szépen lélpked a bútorok mellett, ezért valami féle bébitaxira gondoltunk, de nem tudom mennyire jó az és főleg nem e egészségtelen mint a bébikomp? És írnátok név szerinti dolgokat és hogy hol mennyiért lehet kapni? Más ötleteket is várok. A bébitaxiban olyat szeretnék amihez van egy kar amit a szülő tud fogni és irányítani.
2009. márc. 5. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a keresztlányunknak az első szülinapjára a fisherprice tanuló kutyusát vettük meg, kb. 6-8000 Ft. Ennek már lassan egy éve, de attól nagyobb kedvenc nincs. Minden hova viszik magukkal. :)) Én is szeretnék majd egy ilyet a pici lányomnak.

6 hetes anyuka

2009. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi játszosátrat vettunk, márciusban lesz a fiam egyéves, remélem tetszeni fog neki, imád bujkálni. Néhány játékkal már vana tapasztalatunk: Babataxit karácsonyra kaptunk, szépen megy vele, de nekunk még nem nagyon vált be, mert hamar leszáll, talán majd ha maga fel tud ulni, jobban érdekli. Az is igaz, hogy orokmozgo a fiam, nem marad sokáig egy helyen. Kaptunk hintalovat is, még annyira sem érdekli, mint a taxi. A legot nagyon szereti a babám - eddig csak szétszedni, ha én valamit építek, de most már kezdi maga is osszeilleszteni a kockákat. Nagyon szereti a konyveket, színes leporellokat, hozza, hogy olvassak neki.
2009. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. A tanulókutyus kilőve mert már rengeteg hasonló zenélő, beszélő kütyüje van. Mesekönyvei is kilószám, a hintalovat nem tartom annyira készségfejlesztőnek. Szóval továbbra is tanácstalan vagyok. Ja és építőkockánk is van már.
2009. márc. 6. 10:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi kerti padot vettünk. Imádja. Azon rajzol a rajzolóval és nézegeti a mesekönyveket.

De kapott rajzolót és bébitaxit.

Most én is szeretnék neki venni sátrat amihez alagút van.

Kert padot netről rendeltük 9000 Ft-ért.

Remélem segítettem!

2009. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Nagyon ari vagy csak az a gond, hogy mi panelben lakunk:) És milyen bébitaxit vettetek? Van hozzá irányító kar amit a szülő tud navigálni? Mi a márkája és hol vettétek? Mennyibe került?
2009. márc. 6. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!