Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet adni kiflivég, babakeksz...

Lehet adni kiflivég, babakeksz ilyemit 8 és félhósnak, ha még nincs foga?

Figyelt kérdés
Láttam más babákat ilyen korúakat, hogy már a tölcsért is megkapják, de gondolom van már foguk. Vagy inkább attól kell félni, hogy fuldoklik majd egy darabkától?
2009. márc. 5. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Adhatsz neki nyugodtan.

Az én kisfiam 1 éves lesz,nincs még foga :(,de nagyon szépen megeszi. A lényeg,hogy mindig legyél ott vele,amikor eszik,nehogy félrenyeljen.

Amikor foga van akkor arra kell figyelni,nehogy nagyobb darabot harapjon le.

2009. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak 10,5 hónaposan jött ki az első foga. Kb. 9 hónapos kora óta kap babakekszet. (az puha, elolvad a szájában) de inkább én sütök neki kukorucalisztből. Most a kölesgolyóra szokott rá, az is elolvad a szájában. Mindig legyél ott amikor eszik.
2009. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!