Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Irna nekem valaki, -akinek 15...

Irna nekem valaki, -akinek 15 hónapos körüli babája van-alvási szokásokról?

Figyelt kérdés

az érdekelne,hogy mikor kel,hányszor alszik napközben.

az én kisfiam nagyon korán-kb 6kor kel-átalussza az éjszakát.és utána 11ig birja-nem tudom egy alvással kihúzni délig.és 4kor is le kellene fektetnem,mert kb fél 8kor van fürdés.ha nagyot alszik,akkor nem lehet lerakni-később meg már nem érdemes-mert akkor a 8órás is kitolódik.ti hogyan csináljátok?


2009. márc. 5. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém hamarosan 15 hó lesz.Napközben 2-3 órát alszik.Ha ez egyben összejön este korán lefekszik,de pl most kicsit taknyol és délelőtt vagy legkésőbb dél körül alszik 1 kicsit,majd 4-6 között valamikor még 1*.Este 7-8 között fürdés van,ettől mindíg felpörög és amikor így eltolódik a délutáni alvás 10-12 között alszik el este.1* kel hajnalban inni+6 körül enni és tovább alszik,a kinti zajoktól függően7-9 között kel fel.Remélem ha lemegy a takonykor visszaáll a napi 1 alvás és korai lefekvés.Én nem irányom Őt ebben,mert ez eddig nem jött be.Inkább én iszok 1 kávét az álmosság ellen,mithogy Ő hisztis legyen az általam bezavart napi ritmusa miatt.
2009. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, 16 és fél hós kisfiam egy napja:

reggel 6 körül kel +- félóra, délelőtt alszik másfél kétórát kb 8-9től 11ig aztán délután 2től is kb másfél kétórát, 8-9 fürdés, tejcsi és este 9től alszik reggel 6ig,

most kezd átállni egy alvásra csak

2009. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi

akkor még ebben a korban is van 2 alvás

2009. márc. 6. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!