Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a 3hós babátok napirendje?

Mi a 3hós babátok napirendje?

Figyelt kérdés
Az enyém reggel 5kor kel, kajcsi, utánna fél 7-7ig beszélget a kiságyban. Utánna átöltözés, egy kis játék, majd 8fél 9körül kajcsi. Fél 10körül megyünk sétálni 11ig, ha rossz idő van, akkor bent játszunk. fél 12kor ebéd van. Utánna alvás 2ig. 3-4körül uzsi, utánna 5 fél 6ig alvás van ismét. Ha felkel, játszunk kicsit. Fél 7kor fürcsi van. 7kor vacsi, és rögtön utánna alvás, egészen reggel 5ig.
2009. márc. 5. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igaz még nincs babám (most várom az elsőt), de szerintem nem kifejezetten jó, hogy reggel 5-kor kel. Ez neked jó, kényelmetlen. Ha este 1-2 órával később van a fürcsi és a vacsi akkor egy idő után áttér arra hogy később keljen. Neked is kényelmesebb lenne így szerintem.

De egyébként nekem nagyon tetszik a napi rendetek :) Jó tartalmas. :)

Minden jót! 21 heteske

2009. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok a BABÁDHOZ:D Sajnos nem megy a késöbbi fekvés, mert fél 7kor már üvölt az álmosságtól, nem tudom kitolni, de erre saját maga szokott rá. Nem én csináltam, hogy ekkor feküdjön. Már 1.5hónapja ezt csinálja...kicsit monoton, de tudok tervezni mellette. :D Pl. este mosok, mosogatok, amit napközben annyira nem tudok.
2009. márc. 5. 15:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk éjjel 2-kor felébred enni, utána visszaalszik egyből, 6-kor ismét ébred, kajcsi, utána kiságyban dumál a fölötte lógó halacskákhoz7-ig, alvás 9ig, akkor reggeli, játék a pihenőszékben, vagy velünk. Utána néha alszik fél órát, délben ebéd, utánna lerakom a földre a játékokkal, olvasok neki, játszunk..3-4kor evés, utána ki a levegőre séta...alvás este 6-ig..játék, utána evés; 7-fél 8-kor fürcsi, utána kis cicizés és elalvás. Ha nem akar, akkor pihiszék. hajnal 2-kor ébred. Most így állunk.
2009. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem tök jó, csak az a hajnali 2...de nagyon jó napirendetek van.
2009. márc. 5. 16:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos a babám. 6-fél 8 között ébred reggelizni, aztán továbbalszik 9-ig. 10 körül megint eszik, aztán megyünk sétálni 1-2 órát (időjárásfüggő). Ezután dél körül ébren szokott lenni, de 2-4-ig mindig alszik. 8 körül fürdünk, utána vacsi és szunya. Ő már nem eszik éjszaka, nem tudom, hogy bírja ki kaja nélkül 10 órát. Napközben összesen 6-7-szer eszik. Amikor ébren van, elvan egyedül is, de lehet nagyon jól dögönyözni is, játszani vele.
2009. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az enyém is elvan egyedül, sőt nagyon jól elvan, de már lehet vele játszani, kukuccsolni, meg csörgőzni, meg énekelni..olyanokat vigyorog mellé:D
2009. márc. 5. 16:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! az en kisfiam fel 8 korul kel, de max. fel orat van el egyedul. Kajcsi, peluscsere, lemegyunk a nappaliba, jatszunk egy kicsit, meg enekelek neki, zenet hallgatunk. Aztan beteszem a kenguruba es egyutt takaritunk, kozben mondogatom neki, h mit csinalok. Olyan 10 korul felviszem aludni. Kb. egy, masfel orat alszik. Kajcsi, lehozom a nappaliba, megint egy kis jatek, aztan kimegyunk setalni egy oracskat. Hazajovunk, ebed, megint egy ora alvas. A kovetkezo alvas 3 korul van, elotte az elmaradhatatlan tejcsi. Ilyenkor majd 3 orat alszik. Tornazunk egyutt egy kicsit, jatek magaban, majd 7 utan furdes, aztan vacsora, megvarjuk mig apa hazaer a munkabol,aztan 8 korul be az agyba. Nem percre pontosan igy van, rugalmasak vagyunk, de a sorrend valami ilyesmi.
2009. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az en fiam fel hetkor kel (nagyon pontosan), eszik es meg egy kicsit babusgatom, olben visszaaltatom. Sokat nem alszik, max fel orat, ezutan feloltoztetem es en tornazom, o velem szemben van az elektromos hintaban es kovetkezo evesig ott szundit. Tizkor eszik masodszor, utana egy orat jatszunk, beszelgetunk, majd kirakom a teraszra levegozni, en kozben megfozok (a teraszra a konyhabol lehet kimenni, a gyerek tolem kb harom meterre van, figyelem). Delben hazajon a ferjem, akkor o babazik egy orat es egykor ismet etetes van, utana vagy egyedul nezelodik, vagy velunk van, de haromtol kb fel otig ismet alszik. Amikor ebred eszik, utana setalunk, majd het korul furdunk, nyolckor eszik es alszik is.

Engem a hajnali ebredese nem zavar, mert en is koran kelo vagyok, hatkor kelek magamtol. Inkabb annak orulok, hogy viszonylag hamar bealszik es a ferjemmel is van idonk kettesben lenni, valamint annak, hogy ejszaka nem ebred enni.

2009. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!