Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Makacs koszmó volt a feje...

Makacs koszmó volt a feje búbján kisfiamnak, egyik napról a másikra meg kisebesedett. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
már 6 hós, még mindig látszott neki, fehér volt, mintha ki lenne száradva neki elég nagy folton. minden nap kentem, nem akart múlni. ma délelőttre meg kisebesedett neki, és próbálja piszkálni. kissapkában van itthon is egész nap, hogy ne nyúljon hozzá. volt ilyen valakinél? vigyem orvoshoz vele mindenképpen?
2009. márc. 5. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A koszmó már csak ilyen-már ha nem ekcémáról van szó.

Mivel kented?

A koszmóra jó a fürdés előtt fél órával leolajozás, majd hajmosás, nagyon jó a Babé koszmó elleni sampon, minden nap.

Ha ekcéma, akkor pedig spec kenőcs kell (enyhe szteroid) mert csak attól fog elmúlni, ezt doki írja fel.

És azért piszkálja, vakarja, mert viszket neki.

Ártani nem árt, ha megmutatod a dokinak, és ad rá valami kenyőcsöt, főleg ha az eddigitől nem lett jobb.

2009. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
olajoztam neki napi kétszer eddig. nem hinném, hogy ekcéma, mert a doki mindig ránézett eddig, de nem mondta, hogy valami gondot látna. lehet holnap beviszem megmutogatom neki azért, legalább megnyugszom én is!
2009. márc. 5. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:
A koszmó inkább sárgás. Ha fehér-száraz volt, akkor lehet más is. Szteroidot végső esetben szabad csak használni, mond meg a dokidnak, hogy előtte próbáljátok mással kezelni. Felnőtteknek is csak indokolt esetben szabad szteroidos kenőcsöt felírni, persze ha lelkiismeretes a dokid ezt úgyis elmondja ő is.
2009. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a segítségeteket!
2009. márc. 5. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!