Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ír fel a doki másik tápszert,...

Ír fel a doki másik tápszert, ha kérek, vagy el se induljak?

Figyelt kérdés
Múlt csütörtökön kapott először a 3,5 hós babám tápszerpótlást, és estére olyan lett a feneke, mint a rák. Másnap már bőr se volt rajta három helyen. A gyerekdoki azt mondta, hogy túl hirtelen kapott sok tápszert (egyből 60 ml-t), szoktatni kellett volna, de szépen elmúlik a pelenkadermatitisze. Hát nem múlik, sőt, egyre rondább. Egy hónapja kórházban voltunk egy hétig más miatt, akkor is kapott tápszert, kapásból egy egész etetés abból állt, mégsem volt semmi baja. Jó lenne, ha felírná a doki azt a fajtát, de nem tudom, lehet-e.
2009. márc. 5. 09:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg közben ezerrel azon vagyok, hogy ne kelljen tápszer, de sehogyan se tudok több tejet kisajtolni, akármit csinálok. Stagnál napi 4 decinél, és kész; a fagyitejek elfogytak, a babám meg 9 decit eszik egy nap, így muszáj pótolnom.
2009. márc. 5. 09:02
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos muszáj HA-s tápszert iratnod vele.Az egyetlen jó hír,ha a doki nem írná fel (pedig kötelessége)akkor nyugodtan választhatsz másik orvost.Minden jót nektek.
2009. márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez sztem dokifüggő is,de pl az én orvosom mindíg felírja,amit kérek tápszer,stb..nagyon rendes és segítőkész.Az nem hiszem,hogy a tápszer miatt lett ilyen a feneke.Amikor ez történt nem folyt kicsit az orra,vagy eltőtte vmikor nem volt megfázva,esetleg fogzásra utaló jelek...?Az én gyerekem eddig kb 3-4 márkát és azon belül is több fajta tápszert kapott és soha nem volt ilyen jellegű gond vele.
2009. márc. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hipoallergént kap most is, Bebát. A kórházban MIlumilt kapott, és attól nem vörösödött ki.
2009. márc. 5. 09:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt beteg. Az már hetekkel ezelőtt lecsengett. Órákat szabadon hagyom a fenekét most, gyakran cserélem a pelust, használom a krémet meg a löttyöt, amit a doki írt, nem eszem semmi mást, mint eddig (mivel ugye anyatejet is kap), és egyszerűen nem javul a kis feneke. Helyesebben a nunija, mert hason szokott lenni, és amikor kakil, odamegy a széklet, ott csípi ki. Amit szintén nem értek, hiszen amint berottyantott, azonnal tisztába teszem. Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 5. 09:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem sem a tápszer a probléma okozója, a dokinak meg kutya kötelessége felírni a tápszert! Mi a 3. fajtánál járunk, a Milupa Milumil most a nyerő. A kisfiam születésétől kezdve kap tápszert pótlásként (Mildibé, majd Beba,) de nem volt ilyen gond, pedig zabagép! Most 3 hós és 160-190eket eszik belőle. Vidd el egy bőrgyógyászhoz!
2009. márc. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal akkor a fogzás lehet.Mi is így jártunk.Kaki rögtön ki és már véres is volt a nunija.Tanácstalan voltam,mentem az orvoshoz,hogy higgye el én azonnal kiveszem alóla és akkor azt mondta tehetek én bármit.Sajnos néhány gyermeknél a fogzás ideje alatt megváltozik a széklet,és azonnal kimarja.Én Sudokremet,vagy a vanilliás krémet használtam rá.(utóbbit gyógyszertárban keverik)Minden más csípte neki.Mielőbbi gyógyulást neki!
2009. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak 1 pici folton volt 1* ez és a patikai kevert popsikrém hozta helyre,nővérem gyerekének pedig az étolaj.
2009. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ! Felírta a doki a Milumil HA-t, amit anno a kórházban is kapott. Remélem, hamar meggyógyul, mert szörnyen néz ki, és biztosan nagyon fáj is neki. Lehet, hogy a fogzás; már nem tudom, mit higgyek. Nyálzik, az igaz, többet, mint eddig.
2009. márc. 5. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!