Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell a kislányomnak...

Mikor kell a kislányomnak magátol ülni, kúszni, mászni stb?

Figyelt kérdés
Most 7 hónapos és csak forog( hasról-hátra meg vissza mindkét oldalról) meg hártafele tolja magát! Ez elég? Vagy levan maradva?
2009. márc. 4. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut nincs lemaradva szerintem. Ha úgy érzi, hogy megérett arr, hogy üljön, meg másszon, úgyis beindul. Ismerősöm kisfia 11 hónapos volt, mikor felült és megült magától, (anyukája totál ideg volt, ide oda vitte dokihoz, de semmi baja a babónal) rá pár napra elkezdett mászni egy évesen elindult. Szóval egy hónap altt behozott mindent amiért az én lányom már hónapok óta szenved (most tanul járni)
2009. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Leírom, ha akarod, de nehogy kétségbe ess, ha nem pont időre csinálja. Most találkoztam egy babával, aki 8 hónapos koráig csak háton feküdt és utánna egy hónap alatt átfordult, felült, mászot, felált és kapaszkodva járni kezdett.

Szóval átfordulni 4-5 hó

felülni 6-7 hó

mászni 9 hó

kapaszkodva felállni 10-11 hó

önnállóan járni: 12-14 hó


Szerintem ne aggódj, de ha mégis, beszélj a védőnővel és a gyerekorvossal és egy Gekko fejlesztő játszóházba is elviheted. www.gekkonet.hu

2009. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ltimea ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, az én kislányom is 7 hós és ő is csak forog, meg hátrafelé kuszik, meg ül. Én sem aggódom, viszont a fiam erre a korra mászott, sőt 8 hónaposan egyedül állt. A lányom egy kicsit lustibb, de a gyerekek se egyformák!
2009. márc. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!