Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a 6 honapos kislanyom csak...

Ha a 6 honapos kislanyom csak 20 ml tapszert hajlando megenni, akkor mikor adjam a kovetkezo kajat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:

20 milit? ez komoly? az semmi.

hozzátáplálsz már?

2009. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most vagy elirtad és 200 ml-t akartál irni, vagy a 20 ml-t gyümi vagy főzelék után kapja...ha önmagában eszik meg csak ennyit akkor még nem volt éhes csak szomjas..
2009. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem irtam el!!!!!
2009. márc. 4. 23:01
 4/8 anonim ***** válasza:

azt mikor eszi?és mit eszik mellette egész nap??az nagyon kevés...

itatni szoktad?

2009. márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pl.3 ora korul eszik tejpepet ,utana kb 6 korul eszik 20ml,es azt kerdeztem ezutan is varjak 3 orat v.ne?itatnam ha kellene neki...
2009. márc. 5. 11:56
 6/8 anonim ***** válasza:

nagyon kevés...

reggel legalább 180 ml tápszer utána kb 3-4 óra mulva 200ml gyümi...rá 3 óra mulva kb 250 főzi, du tejpép...este megint minimum 180ml tápszer,,,,igy kéne kinéznie az evésnek...közbe hamik után kicsi inni, vagy viz vagy tea...

nagyon keveset eszik...mióta van ez igy??

lehet már nem izlik neki a tápszer..milyet eszik??

beszélj mindenképp orvossal nehogy nagyobb baj legyen...ha ez már régebb óta igy van

2009. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mar nezte doki,es szerinte minden rendben-attol fuggetelenul hogy ilyen keveset eszik.Kulfoldon elunk es itt a Milupa egyik tapszeret eszi,de nem hiszem hogy nem izlik neki a tapszer mert a z anyatejembol is ilyen keveset evett-eszik,szoval nem tudom mitol nincs ennyire etvagya,mar teljesen bevagyok emiatt fordulva ,h.ilyen keveset eszik,dehat a doki mindent renben talalt-es szrintuk minden ok!!!!
2009. márc. 5. 13:04
 8/8 anonim ***** válasza:
utso vagyok akko rlegalább itasd mert napi fél liter folyadékra szükségük van 1 éves korukig....vagy tea vagy gyümi lé amit szivesen megiszik...muszáj...
2009. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!