Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépből ugyanannyi ml. Kell...

Tejpépből ugyanannyi ml. Kell egy étkezésre, mint tápszerből?

Figyelt kérdés
Babám 200 ml tápszert eszik, de tejpépből kb. 100 ml-t. Jó ez így? Azért eszik kevesebbet, mert a tejpép laktatóbb? Vagy nem? Este hogy adjátok a babátoknak a tejpépet kanállal? A kisfiam általában az esti tápija közben már elalszik. Így nem tudom este szerintem kanállal etetni. Lehet üvegből is a pépet?
2009. márc. 4. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
a pép sokkal laktatóbb mint a táp, biztos azért elég neki. én szinte sose csináltam neki annyit mint tápból. én csak kanállal etetem, állítólag nem jó cumisüvegből tejpéppel etetni.
2009. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elég neki a kevesebb. add akkor uzsira a pépet, és vacsira a tápszert és akkor tudja enni kanállal. a cumisüvegezés szerintem sem a legjobb megoldás.
2009. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Milupa HA-s pép (vaniliás)úgy elkészitve ahogyan rá van irva , nagyon folyékony. Én estére azt szoktam adni cumisüvegből, nekem is azon alszik el a babám. Nagylyukú cumin. ( mi aventes dolgokat használunk a veribális cumi III. fokozatán kijön )
2009. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk is sokkal kevesebbet eszik meg tejpépből. kb 70ml vízzel csinálom meg, és még teszek a kész tejpéphez gyümölcsöt. igazából azt sem tudom pontosan, hogy ez így mennyi, vagy mennyinek felelne meg. kanálból adom neki, mert elég sűrűre készítem neki. Üvegből amúgy is nagyon utál enni, azt hiszi tápszer, és azt nem szereti:-)
2009. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2009. márc. 4. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!