Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csipi, marja 22honapos...

Miért csipi, marja 22honapos lányom néha az arcom? Másnál is elofurdult mar ilyen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
jó kérdés,az én 22 hós fiam is ezt csinálja és akkor kellemetlen mikor más babákat is csípked.Bár a sok rászólástól már csökken:(
2011. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az éán 10 hós fiam is ezt csinálja, amint kéz közelbe kerül, csípi az arcunkat, és húzza a hajunkat... :S
2011. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem ennyire nem vészes,tényleg ritkán csinálja,más gyereket soha nem bántott még nem egy agresszív kislány.én arra gondolok talán dühös lehet és éppen én vagyok kéznél...
2011. ápr. 19. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
a kislányom rendszeresen ezt csinálja kb 1 hete,plussz hajat is tép.11 hós.
2011. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fejletlen még a finommotorikája a kis kezének,legalábbis én így gondolom.Babrálkodik csak rajtad,nem agresszivitásból csinálja.Engem ketten gyepálnak,ikrek,nem bírtam már tovább,megtanítottam nekik hogy "simi,simi",és ha kezdenének "bántani",akkor ezt mondom nekik,és rögtön megszeretgetnek,simogatnak,a hajamat is.A lényeg h csinálhasson a kezével valamit rajtam,megnyugszanak ettől.Olyasmi,mint a szopi közben a "tejtaposás".
2011. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!