Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is gond lehet a...

Szerintetek is gond lehet a szemével?

Figyelt kérdés
20 hónapos a kisfiam.Ha kintvagyunk sokkal jobban hunyorít az egyik szemével mint a másikkal szinte résnyire nyitja,főleg ha süt a nap de nemkell ahhoz napnak lenni!Eddig nemtulajdonítottam neki különösebb jelentőséget,de a barátnőmnek mondta egy ismerős (tehát kibeszélt a hátam mögött) hogy szerinte ez rendellenes.
2011. ápr. 19. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet,hogy érzékenyebb a szeme a fényre,mint az átlag.

A kinti fény,akkor is bántó lehet,ha nem süt a nap.

A két szem között lehet különbség.

Nem fordult elő nálatok valakinél hasonló érzékenység?

Nem hiszem,hogy komolyabb gond lenne,de persze én nem vagyok szakember!

Szerintem érdemes lenne elvinned szemvizsgálatra.

Ma már nagyon korszerű vizsgálatok vannak,hozzá se érnek a gyerekhez!

17 hós kisfiú anyucija

2011. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a bőre is érzékenyebb az átlagnál mert világos bőrű,szőke és kékszemű.A védőnőnk azt mondta hogy ezért érzékenyebb.Most már beleültették a bogarat a fülembe,elviszem vizsgálatra.Amúgy nemtudok róla hogy lenne más a családban akinek érzékeny,viszont az apukája iskolás koraóta szemüveges és egyre jobban rosszabbodik neki sajnos:(
2011. ápr. 19. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!