Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 4 hónapos babám délelőt...

Baj ha 4 hónapos babám délelőtt nagyon keveset eszik?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti,hogy reggel 5-kor eszik kb.130 gr-ot.azután csak 10-11 körül fogdja el megint a kajcsit.onnantól kezdve eszik 3 óránként,meg már kap főzit is délben.de a délelőtt mindig ilyen.szerintetek rábízzam és ha neki így jó akkor így eszik,vagy erőltessem?
2009. márc. 4. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd az evést. Ha szépen fejlődik, jókedvű, nyugodt baba akkor ő tudja, hogy mennyi kell neki. A babák tudják legjobban, hogy mennyi kajára van szükségük.
2009. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne erőltesd!Nemsokára beáll a napirendje. Az én babám is 4 hós, most kezdtük a hozzátáplálást nemrég, kicsit megkavarja őket. Ha szépen fejlődik, nincs baj :)És ilyenkor már egyre többet vannak fent..
2009. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok..az alvásra értettem :)
2009. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! az én 4 és fél hónapos fiam ugyanígy van! este 9-kor szó szerint bezabál (240 ml), majd 4-kor kaja (170) és 10, 11 körül hajlandó újra enni. pedig nem bánnám, ha a hajnali kaját csúsztatná így :)

ja és utána napközben 140 ml körül kajál, inkább kevesebbet mint többet. hát, ő tudja miért...

2009. márc. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!