Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pillangó vírusról hallottatok?

Pillangó vírusról hallottatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem! Milyen tüneteket okoz?
2011. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kislányom arcán pöttyök,piros foltok jöttek ki,aztán szép lassan az egész teste tele volt pöttyökkel.Az orvosunk vírusra gyanakodott,vagy allergiára,aztán egy ismerősöm mondta,hogy most ilyen járvány van.A kis arcán már teljesen egybe voltak a foltok,mintha megégett volna.A testéről két nap alatt lement,az arcán még mindig vannak foltok.
2011. ápr. 18. 19:20
 4/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a felvilágosítást!Jó tudni ezt is.

Mielőbbi gyógyulást kívánok a kislányodnak!

2011. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Előtte 3 napig egyfolytába hőemelkedése volt,mikor kijöttek a pöttyök elmúlt a hőemelkedés
2011. ápr. 18. 19:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Én még sosem hallottam róla!

Jobbulást a kislányodnak!

2011. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Én sem hallottam róla - két héttel ezelőttig, amikor is kiderült, hogy a kisebbik lányoméknál ilyen járvány volt.

Mi szerencsére megúsztuk.

2011. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A tuneteitek alapjan ez inkabb roseola volt, nem pillangovirus. Persze nem en vagyok az orvos, de a harom napig tarto laz, majd a piros foltos 1-3 napig tarto kiutesek egy az egyben roseola tunetek. (Nem rubeola, nem szabad osszekeverni.)

Furcsa, hogy a dokid erre nem gyanakodott. Es igen, ez is terjedhet, mert virus okozza, nem veszelyes, csak egyszer kapja el egy gyermek, viszont akkor adjak sorban tovabb.

Harom napos laznak is hivjak.

En most elolvastam azt, amit egy korabbi valaszolo linkelt a pillango virusrol es a leiras alapjan a kislanyodnak nem ilyen betegsege volt.

2011. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Meg annyit akarok megmutatni, hogy az en fiaimon ilyen kiutesek voltak a roseola vegen:

[link]

[link]

A nagyobbik gyereknek magas laza volt, a kisebbiknek inkabb csak erosebb hoemelkedes, mas bajuk nem volt, kicsit le voltak lassulva. Az egyiknek tavasszal volt, a masiknak osszel, elvileg tavasszal kapja el tobb gyerek.

2011. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm.nem volt alkalmam hamarabb géphez ülni,hogy válaszoljak.Nekünk is ilyen volt a kiütés,csak az arca mindig másabb volt,és onnan ment le a legnehezzebben.Még egy kicsit,még mindig pirosabb.Nekem ikreim vannak,és ma meg a másik lánykámnak reggelre láza lett,kiváncsi leszek,hogy az lesz e neki is.Nekünk az orrunk is folyik,és a torkuk is piros kicsit
2011. ápr. 22. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!