Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korai 3hósan kilövetni kislány...

Korai 3hósan kilövetni kislányom fülét?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem! Az én fülem és a 2 húgom füle is újszülöttként lett kilövetve. Igaz, nem tudom hogy manapság hogy szokás, nekem 3 hónapos kukisom van. :)
2011. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én lányomét 8 hetes korában szúrta ki a védőnő. Azt mondta, ő 6 hónapos korig vállalja, de ő hagyományos módon szúrja át, 6 hónapos kor után inkább lövetik már. Tehát a válasz: Nem korai.


Ja, nekem 3 naposan szúratta ki anyu, még a kórházban, ahol születtem.

2011. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom füle is 3 hónaposan lett kilőve. Nálunk a kórházban szinte minden kislányos anyuka megcsináltatta ott, én is bevittem a fülbevalót, de mikor megláttam a pici fülét, inkább elvetettem a gondolatot. Ma eszemmel már megcsináltattam volna, mert 3 hónaposan már izgett-mozgott és az egyik lyukacska kicsit félre ment, most nem látszik, mert virgs fülbavaló van benne és nem olyan feltünő, de ha váltunk szerintem látszani fog. Szóval nagyobb korábban valószínűleg igazítani kell majd a lyukon.
2011. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A helyedben nem lövetném, az nem 100%-ig steril megoldás. Akkor már inkább kérd meg a gyerekorvost, hogy egy injekciós tűvel szúrja át neki. Az ismerőseink közül minden fülbevalós babának a doki szúrta át a fülét, a legtöbbnek még a szülés után, a kórházban.
2011. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy most lövesd (szúrasd) ki, vagy 5-6 éves korában! Ugyanis most még pici, még nem tud oda-oda kapni a kis kezével, ha fáj vagy viszket neki! 9 hónapos unokahúgom kitépte a füléből, mert gondolom, viszketett neki! Utána pedig jó ideig szitén nehéz nekik megmagyaráznik, hogy ne piszkálják. Tehát vagy korán (fél éves kor előtt) vagy 5-6 éves kor után.
2011. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Természetesen a gyermekorvos fogja kilőni,ő javasolta,hogy várjuk meg amíg betölti a 3 hónapot.


9hetes kislány anyukája

2011. ápr. 17. 23:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem!

én a kórházban szúrattam a lányomnak, a 3. napon.

semmi baja nem lett, semmi gyulladás, vérzés, genny nem volt. a második babának is így akarom (ő is lány lesz :))

2011. ápr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
6 hetes volt a kislányom amikor kiszurták a fülét semmi baja nem lett söt szerintem jobb minnél hamarabb mert akkor nem izeg -mozog
2011. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 3hónapos volt mikor kilövettük neki. Le kellet kicsit fogni,mert mozgolódott,de gyorsan túlestünk rajta. Nem volt semmi gond utánna,és 2hét után kicseréltük arany fülbevalóra.
2011. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!